Babaváró képeslap Gratulálunk Babaköszöntő képeslap, Megérkeztem lap, Keresztelő, kisfiú, kislány, baba, baby, újszülött -  - Meska.hu Babaváró képeslap Gratulálunk Babaköszöntő képeslap, Megérkeztem lap, Keresztelő, kisfiú, kislány, baba, baby, újszülött -  - Meska.hu
Babaváró képeslap Gratulálunk Babaköszöntő képeslap, Megérkeztem lap, Keresztelő, kisfiú, kislány, baba, baby, újszülött -  - Meska.hu Babaváró képeslap Gratulálunk Babaköszöntő képeslap, Megérkeztem lap, Keresztelő, kisfiú, kislány, baba, baby, újszülött -  - Meska.hu
Babaváró képeslap Gratulálunk Babaköszöntő képeslap, Megérkeztem lap, Keresztelő, kisfiú, kislány, baba, baby, újszülött -  - Meska.hu
Babaváró képeslap Gratulálunk Babaköszöntő képeslap, Megérkeztem lap, Keresztelő, kisfiú, kislány, baba, baby, újszülött -  - Meska.hu
Babaváró képeslap Gratulálunk Babaköszöntő képeslap, Megérkeztem lap, Keresztelő, kisfiú, kislány, baba, baby, újszülött -  - Meska.hu Babaváró képeslap Gratulálunk Babaköszöntő képeslap, Megérkeztem lap, Keresztelő, kisfiú, kislány, baba, baby, újszülött -  - Meska.hu
A/6-os méretű Aranyos Egyedi tervezésű Gratulálunk üdvözlőlap, fényes borítékkal. 250 gsm matt, finoman textúrált kiváló minőségű írható tört fehér papírra van nyomtatva az általam designolt, kreált kép. Egyedi rendeléseket szívesen készítek. A termékeim nagyobb tételben is kaphatók. Celofánba és védőréteges borítékba csomagolva küldöm a terméket, hogy ne sérüljön. A vízjel lekerül a kész termékről, egyéb keretek, hátterek, dekorációk csak illusztratív jelleget képeznek. SZERZŐI JOG: - Minden jog fenntartva Felhívom figyelmét, hogy a szerzői jog minden termékre megmarad, kizárólagosan csakis a művészé, és nem kerül át a vásárlóra. A képeimet, festményeimet, illusztrációimat szerzői jog védi! Semmilyen formában nem sokszorosítható, másolható, osztható, gyártható. A termékek csakis személyes használatra vehetők egyéb felhazsnálásra csak a művész beleegyezésével kerülhet sor. Kereskedelemben nem értékesíthető az alkotó Engedélye nélkül. COPYRIGHT - All rights reserved
SZÁLLÍTÁS HÁZHOZ: GLS Futárral --> 1 napos a feladástól számítva CSOMAGAUTOMATA: Foxpost vagy MPL --> 1-5 munkanap az automata telítettségétől függően, felelősséget a termék pontos érkezésére nem vállalunk. PANASZ BEJELNTÉSE: Bármi jellegű panaszt csakis írásban várunk! Ha szükséges fotókkal csatolva jelezd, ha bármely kézhez kapott termékünkkel gond lenne. * SZERKESZTÉSI DÍJ: EGYEDI RENDELÉSEKNÉL: Mindig fizetendő, nem visszatérítendő! *
Összetevők

250 gsm vászon mintáju fehér művész papír, extra mínőségű fényes boríték, canon tinta


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

festészet, fotó, grafika, rajz, illusztráció


Jellemző
babváró, babaköszöntő, baba, gratulálunk, megérkeztem, ajándék

Színek

kék, sárga, zöld


Termékkód

2769998

SZÁLLÍTÁSI IDŐK:
HÁZHOZ: GLS Futárral
--> 1 napos a feladástól számítva

CSOMAGAUTOMATA: Foxpost vagy MPL
--> 1-5 munkanap az automata telítettségétől függően, felelősséget a termék pontos érkezésére nem vállalunk.

Vásárláskor mindenképp írd meg a választott autoamat számát!!
Itt megkeresheted a hozzád legközelebbi automatát és annak számát:
https://www.posta.hu/szolgaltatasok/szolgaltataskereso
https://www.posta.hu/static/internet/download/Csomagautomata_lista_GPS_koordinatakkal.pdf

SZEMÉLYESEN: Személyes átvétel: Budapest 18. kerületben

AJÁNDÉKBA KÜLDÖD A TERMÉKET? ---> Ha bejelölted, hogy ajándékba küldöd, és szeretnél hozzá még + kísérőkártyát és szép csomagolást akkor kérlek a szállítási opciót annak megfelelően válaszd ki! Mert ennek az "ajándék" szolgáltatásnak + díja van.


Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
425 Ft 525 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel
475 Ft 545 Ft
Ajánlott és elsőbbségi
450 Ft 560 Ft
csak ELSőBBSÉGI
270 Ft 360 Ft

Készítette

Róla mondták

“Tökéletes termékeket kaptam, gyors átfutási idővel, kedves eladótól. Köszönöm! ”

Henrietta342078

Egyedi rendeléseket is vállal

LindaButtercup további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek