Az én okoskönyvem 5.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (rendelhető!) -  - Meska.hu Az én okoskönyvem 5.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (rendelhető!) -  - Meska.hu Az én okoskönyvem 5.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (rendelhető!) -  - Meska.hu Az én okoskönyvem 5.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (rendelhető!) -  - Meska.hu
Az én okoskönyvem 5.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (rendelhető!) -  - Meska.hu Az én okoskönyvem 5.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (rendelhető!) -  - Meska.hu Az én okoskönyvem 5.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (rendelhető!) -  - Meska.hu Az én okoskönyvem 5.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (rendelhető!) -  - Meska.hu
Az én okoskönyvem 5.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (rendelhető!) -  - Meska.hu
Az én okoskönyvem 5.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (rendelhető!) -  - Meska.hu
Az én okoskönyvem 5.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (rendelhető!) -  - Meska.hu
Az én okoskönyvem 5.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (rendelhető!) -  - Meska.hu
Az én okoskönyvem 5.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (rendelhető!) -  - Meska.hu Az én okoskönyvem 5.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (rendelhető!) -  - Meska.hu Az én okoskönyvem 5.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (rendelhető!) -  - Meska.hu Az én okoskönyvem 5.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (rendelhető!) -  - Meska.hu
Saját, egyedi tervezésű minta alapján készült játék, mely fejleszti a gyerekek kézügyességét, gondolkodását, figyelmét, kreativitását, finommotorikáját,problémamegoldó készségét ,valamint a szem-kéz koordinációját. A könyv készítése során az anyagok és színek kavalkádja valósul meg azáltal, hogy különféle felületű anyagokat (filc, szövet, pamut, bőr, velúr) és változatos mintázatokat (kockás, pöttyös, csíkos, mintás) használtam fel a tapintás és az érzetek fejlesztése érdekében. A könyv mérete: kb.20cm*20cm Oldalak száma:10 oldal A könyv tartalma: A könyv borítóján egy cuki zöld dinoszaurusz látható, akinek gombokkal rögzített lábai, ill. a hátán a tüskéi mozgathatók. A dino előtti fűcsomóban zsinóron huzigálhatók a gyöngyök. 1. dupla oldalon: Méhkas: a zsinóron huzigálható apró méhecske bedugható a kasba, valamint rápatentolható a méhkas melletti virágok közepére.A virágok tövében "birizgálható" fűcsomók vannak. Cipekedő sünike: A sünike tüskéire 5féle finomság (gombák, almák, körte) tépőzárazható fel, a pillangót szintén le-fel lehet tépőzárazni. 2. dupla oldal: Autópálya: a garázsból induló kisautó végigvezethető az úton, a benzinkúton megtankolható. A helyes közlekedést tanulhatják meg vele a gyerekek, jelzőlámpa és zebrák segítségével. 3. dupla oldal: Etesd meg az éhes Szörnyikét! Szörnyike nagyon éhes, tépőzáras szája minden finomságot befal a hűtőből. A hűtőajtó nyitható, a polcokon tépőzárral rögzíthető ennivalók (dinnye, sajt, tükör tojás, csirke comb, epertorta) sorakoznak. 4. dupla oldal: Alkoss a formákból!: tépőzáras egyszerű formák, amelyekből a túloldalon -a megfelelő színű szaggatott vonalak segítségével- kirakható egy vidám, színes kép házikóval, fával, felhővel és napocskával.A formák különféle mintázatú anyagokból készültek, hogy még érdekesebb legyen a feladat. 5. dupla oldal: Brumi maci utazásai: Brumi maci imád utazni, legyen az hőlégballon vagy vitorlás! A hőlégballon melletti kétoldalú (sima kék és pöttyös) felhők legombolhatók. Akárcsak a hőlégballonba, a hajóba is beültethető Brumi maci. A hajó árbócán a színes gyöngyök huzigálhatók, a hajó ablakaiba fűzött gyöngy halacskák úgy szintén.
Összetevők

filc, pamut, szövet, velúr, gomb, gyöngy, cipzár, zsinór, patent, tépőzár


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 14 munkanap


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

mindenmás


Jellemző
okoskönyv, lovacska, eper, királylány, tyúkanyó, fűzögető

Színek

tarka


Termékkód

2973144

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
850 Ft 850 Ft

Készítette

Jam81

Jam81

Szín-tiszta kreativitás! ;)

5 (1341)

Jam81 boltja  ›

Róla mondták

“Csodaszép kis ajándék bármelyik kislánynak! Ígényes, kreatív kivitelezés, csak ajánlani tudom :)”

tundeberes

Egyedi rendeléseket is vállal

Jam81 további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek