Piros virágos áttört - asztali lámpa -  - Meska.hu Piros virágos áttört - asztali lámpa -  - Meska.hu Piros virágos áttört - asztali lámpa -  - Meska.hu Piros virágos áttört - asztali lámpa -  - Meska.hu
Piros virágos áttört - asztali lámpa -  - Meska.hu Piros virágos áttört - asztali lámpa -  - Meska.hu Piros virágos áttört - asztali lámpa -  - Meska.hu Piros virágos áttört - asztali lámpa -  - Meska.hu
Piros virágos áttört - asztali lámpa -  - Meska.hu
Piros virágos áttört - asztali lámpa -  - Meska.hu
Piros virágos áttört - asztali lámpa -  - Meska.hu
Piros virágos áttört - asztali lámpa -  - Meska.hu
Piros virágos áttört - asztali lámpa -  - Meska.hu Piros virágos áttört - asztali lámpa -  - Meska.hu Piros virágos áttört - asztali lámpa -  - Meska.hu Piros virágos áttört - asztali lámpa -  - Meska.hu
Ezt a lámpát fehér agyagból korongoztam, hullámoztam a szélét, majd kivágtam a hat szirmú virág áttöréseket. Száradás után festettem rá az ugyancsak hat szirmú piros virágos mintát, a fáradtzöld színű szárakat, leveleket. A búra felső részét indamintás foglalat zárja. A lámpa 40 cm magas, a búra átmérője 16 cm, magassága 14 cm. A lámpát antik bronz színű talpra szereltem. A búrája nem teljesen fehér, inkább törtfehér. A virág és indaminták körül alig láthatóan sötétebb, ami a máz és a festés kölcsönhatását jelzi. Összeolvadtak...
Összetevők

agyag, fém, festékek


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék


Anyaga:

Technika

kerámia, festett tárgyak


Jellemző
hangulatlámpa, lakberendezés, kerámialámpa, porcelánlámpa, antikolt, repefezett, virágos

Színek

bordó, bronz, zöld


Termékkód

2499691

Miután legtöbb darabom törékeny, munkáim átvételére leginkább személyesen van lehetőség.
Igyekszem rugalmas lenni, a Csepel-szigeten, alkalmanként Budapesten is megoldható az átvétel előzetes egyeztetés után.
Postázást is szívesen vállalok természetesen, de ehhez szükséges a postázás előtt a feltételeket egyeztni.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Pest megye)
0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
2 500 Ft 2 500 Ft
Házhozszállítás ft / km
100 Ft 100 Ft

Készítette

Avar

Avar

A gondolat a szobrász - aki formálja a keze alá simuló, képlékeny agyagot.

5 (18)

Avar boltja  ›

Róla mondták

“Gyönyörű kidolgozású termék,ráadásul az eladó két, az elképzelésemnek megfelelő darabot készített,így választási lehetőséget is kaptam.Köszönöm!”

krumplicukor

Egyedi rendeléseket is vállal

Neked ajánljuk.