Egyedi tervezésű, ausztrál merinó gyapjúból nemezeléssel készített kézműves termék.
Szaunasapkáim tervezésekor főleg a természet által ihletett témákat dolgozok fel; ennél a modellnél a föld, a fű a virágok a levegő, az ég és a nap is megjelenik. Modelljeim a szaunakultúra natúr, természetközeli felfogásához szorosan illeszkednek.
Virágos kert modellem kék, fehér, zöld, barna, sárga ausztrál merinó gyapjúból készült, az díszítése fehér, beige, kék, zöld, piros, lila és narancs selyem és viszkózszálakból készült.
A nemezből készített szaunasapka hatékonyan, minden más anyagnál jobban védi viselője fejét, hajhagymáit a szauna erős hőhatásától, ezáltal a szaunázás során a hőérzetet csökkenti, a szaunázás jóval könnyebben és tovább bírható.
A szaunában viselt szaunasapkák vidám, hangulatos darabok, melyet a szaunázás során egyedi megjelenést kölcsönöznek viselőjüknek.
A sapka 56-os fejméretre kényelmes méretű., a készleten lévő modell után rendelésre saját méretre készítem.
Ha a megrendelt termék "Rendelhető" státuszú, akkor az elkészítési idő általában 8-10 nap, ennek részleteit üzenetben tudjuk pontosítani. A termékeim egyedi készítésűek, ezért nem teljesen azonosak a képen látható modellekkel.
Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
|
Egy termék |
Több termék |
Személyes átvétel
(Budapest)
|
0 Ft |
0 Ft |
csomagautomata előrefizetéssel
|
1 290 Ft |
1 290 Ft |
házhoz szállítás előrefizetéssel
|
2 390 Ft |
2 390 Ft |