Kerek köves-bogyós gyűrű holdkővel - ékszer - gyűrű - statement gyűrű - Meska.hu
Kerek köves-bogyós gyűrű holdkővel - ékszer - gyűrű - statement gyűrű - Meska.hu

Csak 1 elérhető

Rendelhető:

Neked készül kb. 5 munkanap alatt
Egy gyönyörű sárgaréz köves gyűrű. A foglalt rész átmérője kb. 1 cm, a bogyós rész valamivel kisebb. Állítható, így a legtöbb ujjra illeszkedik. A képen holdkő van befoglalva. Kérhető más kővel, kérlek, érdeklődj, milyen lehetőség van éppen! (Az ár ásványtól függően emelkedhet!)
Ha réz/sárgaréz valamint ezüst tárgyat választasz, tudd, hogy szabad levegőn valamennyire elszíneződhetnek, nedvesség hatására patinásodnak (zöldes/feketés színű bevonat képződik a felületükön), mely óvatos tisztítással eltávolítható. A levegőben lévő vegyi anyagok hatására, bizonyos gyógyszerek szedésekor stb. a bőr nedvességével, izzadsággal érintkezve ezektől a fémektől elszíneződést tapasztalhatsz a bőrödön. Ez nem ártalmas, egy idő után eltűnik (lemosod/lekopik).
Ára

/ 1 db


Elérhetőség

Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 5 munkanap


Típus

Kézműves termék


Anyag/Összetevő

Technika

ékszerkészítés, ötvös


Jellemző
ékszer, gyűrű, statement gyűrű, holdkő, ásvány, sárgaréz

Szín

arany, réz, sárga


Termékkód

5771624

Személyes átvétel előzetes egyeztetés után a Gödöllői HÉV vonalán, esetleg Budapesten a Hősök tere környékén lehetséges.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
0 Ft 0 Ft
csomagautomata előrefizetéssel
1 290 Ft 1 290 Ft

Csak 1 elérhető

Rendelhető:

Készítette

SuzyArtEkszerek

SuzyArtEkszerek

Egyedi ékszerek igazi egyéniségeknek

5 (4)

SuzyArtEkszerek boltja  ›

Róla mondták

“ Gyönyörű, különleges ékszereket kaptam. Maximálisan elégedett vagyok! Köszönöm szépen :)”

feketeviktoria feketeviktoria

Csak 1 elérhető

Rendelhető:

SuzyArtEkszerek további termékei

Ezeket láttad már?