Kifinomult mintájú, puha, meleg, elegáns kézikötött, burgundi színű vállkendő. Tökéletes ajándék lehet hölgyeknek. Az alapanyaga 75% el...

kézműves termék, készítette: Zizmok
rendelésre készül, elkészítési idő: ~21 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

anyaga: pamut, poliamid
technika: kötés

Vállkendő

Vállkendő leírása

Kifinomult mintájú, puha, meleg, elegáns kézikötött, burgundi színű vállkendő. Tökéletes ajándék lehet hölgyeknek. Az alapanyaga 75% elit pamut és 25% poliamid szál.
Finom és gyapjú mosószererrel, mosózsákban 30 fokon mosható. Szárítani vizszintesen kiteríve érdemes.
Mérete:
A hátaközepénél 75 cm hosszú

Vállkendő jellemzői

kézműves termék, készítette: Zizmok
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3654000

feltöltve
2020. február 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Vállkendő szállítása

Kedves Vásárló,
Ingyenes postázást tudok biztosítani Magyarország területén belül. Amennyiben Magyarországon kívülre szeretnéd a postázást kérni, kérlek a pontos szállítási költséggel kapcsolatban vedd fel velem a kapcsolatot. Mivel a Magyar Posta súly alapú díjszabással dolgozik, a díj termékenként változhat.
Valamit ha egyébb kérdesed lenne avagy probléma merülne fel a megvásárolt termékemmel kapcsolatban keress meg bizalommal és megoldást találunk.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft

Vállkendő alkotója: Zizmok

Zizmok
Szenvedélyem a kötés. Eddig csak családtagok illetve barátoknak készítettem megrendelésre pulóvereket, sálakat, sapkákat, kesztyűket és zoknikat. Úgy gondoltam, hogy esetleg mások is tudnák értékelni illetve szeretni az általam készített hordható és praktikus darabokat.

Minden egyes darab garantáltan kézzel kötött és végig szeretettel készített darab.
A mintákat, amiket használok egytől egyik megvásároltam és csak inspirációként, ötletként használom. Csak a speciális kötés mintáknál követem 100%-ban az eredeti leírást. A kész kötött kiegészítő, ruhadarab mindig eltér a felhasznált mintától.
Alapanyagban előnyben részesítem a természetes és prémium minőségű fonalakat, bár ezeket én magam sajnos nem tudom elkészíteni.

A boltomba feltöltött darabokból van egy-egy elkészült darab, azonban rendelésre, egyezetés után szívesen elkészítem bármilyen ruhadarabot, kiegészítő, kötött darabot, a megrendelő igényei szerint.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek