Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

KIREINA, mahagóni hajtű lámpagyöngy gésával

KIREINA, mahagóni hajtű lámpagyöngy gésával leírása

késztermék, azonnal szállítható

Kireina, akinek a neve japánul "gyönyörűt" jelent, egy kényes gésa lány, aki egy mahagóni hajtű végén trónol.

Két saját készítésű lámpagyöngyből, ezüst huzalból és egy csiszolt cseh üveggyöngyből készült ez a fekete alapon rózsás kimonós gésa, akit a hajadba tűzve mint hajtű, vagy akár sáltű gyanánt is viselhetsz.

A hajtű mérete kb. 20 cm.

A vásárlónak videót küldök a hajtű használatához.

KIREINA, mahagóni hajtű lámpagyöngy gésával jellemzői

iparművész termék, készítette: kreativmano
késztermék, azonnal szállítható

saját alapanyag
lámpagyöngyök

technika

termékkód
2853610

feltöltve
2017. június 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

KIREINA, mahagóni hajtű lámpagyöngy gésával szállítása

A személyes átvétel Budapest belvárosában, előre egyeztetett helyszínen és időpontban megoldható.
A megadott postaköltség tartalmazza a csomagolás árát, valamint az ajánlott, elsőbbségi postázást légpárnás borítékban.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
WEBOX csomagautomata előre fizetéssel 599 Ft 599 Ft
WEBOX csomagautomata utánvéttel 599 Ft 599 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 1 200 Ft

KIREINA, mahagóni hajtű lámpagyöngy gésával alkotója: kreativmano

kreativmano Hídvégi Borbála vagyok.
A lámpagyöngy-készítés alapjait 2004 októberében sajátítottam el, de a szerelem és a tanulás azóta is tart; szinte hetente kísérletezem újabb színösszeállításokkal, technikákkal.

Nyugodtan mondhatom, hogy az üveg megszállottja vagyok, imádom alakítani, kedvem szerint formálni ezt a tűzben vörösen izzó, csodálatos anyagot; nekem az üveggel való foglalatoskodás egyfajta aktív meditáció is egyben.

Az üveggyöngy készítésről 2011-ben szerzőtársammal, Móró Barbival Lámpaláz címmel könyvet adtunk ki, mely az első magyar nyelvű könyv ebben a témában.

Szeretnék írni pár szót magáról a technikáról:
Legfontosabb alapanyagaim az olaszországi Murano-ban készült, színes üvegpálcák, melyeket gázlámpán megolvasztok, majd egy fémpálcára dolgozva formálok és dekorálok.
A dekorálás történhet színes üveggel, ezüst- vagy aranyfóliával, esetleg üvegporral is.

Az elkészült gyöngyöt speciális hőkezeléssel hűtöm szobahőmérsékletűre; ez azért fontos, mert így elejét veszem a későbbi váratlan repedéseknek, töréseknek.

Kihűtés után a gyöngy járatát gondosan megtisztítom a készítés során keletkezett szennyeződésektől.

Az elkészült, megtisztított gyöngyöket ezüsttel,
tenyésztett gyöngyökkel, valamint Swarovski kristályokkal kombinálom, de mindig ügyelek arra, hogy a dekorációként használt elemek ne nyomják el az ékszereim egyediségét adó lámpagyöngyöket.

Az általam készített, egyedi ékszerek előnye, hogy éppúgy hordhatók
hétköznapi viselethez, akár farmerhez is, mint elegánsabb ruhadarabokhoz.

Fülbevalóimat, az elhagyás veszélyét kiküszöbölendő, szilikon hátsóval postázom.

Ékszereimet 2005-ben zsűriztettem.

2006 óta a minőségi lámpagyöngy-készítőket tömörítő, nemzetközi Self Representing Artist mozgalom tagja vagyok (SRA H87 kóddal).

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: