RUSZTIKUS SKANDINÁV KOSÁR héjas és hántolt fűzvesszőből

Ezt a rusztikus-kortárs kosarat natúr (héjas) és hántolt fűzfavesszőből fontam. A kosár füléhez egy túrázás során talált száraz gyöker...

kézműves termék, készítette: KisdioStudio
anyaga: héjas vessző, fűzvessző, hántolt fűzvessző
technika: fonás (csuhé, gyékény, stb.)

RUSZTIKUS SKANDINÁV KOSÁR héjas és hántolt fűzvesszőből

RUSZTIKUS SKANDINÁV KOSÁR héjas és hántolt fűzvesszőből leírása

Ezt a rusztikus-kortárs kosarat natúr (héjas) és hántolt fűzfavesszőből fontam. A kosár füléhez egy túrázás során talált száraz gyökeret használtam fel.

A kosár a skandináv hagyományok jegyében, különleges eldolgozással illetve fül megoldással készült.

A kosár alkalmas például gyümölcsök vagy kreatív alapanyagok (fonalak) esztétikus tárolására.

Jelenlegi kedvencem :)

A kosár mérete kb: 30 cm x 35 cm.

FIGYELEM! A kosarat kizárólag személyesen, vagy WEBOX automatával tudod átvenni!

Köszönöm, hogy bekukkantottál!

RUSZTIKUS SKANDINÁV KOSÁR héjas és hántolt fűzvesszőből jellemzői

RUSZTIKUS SKANDINÁV KOSÁR héjas és hántolt fűzvesszőből szállítása

A személyes átvétel Budapest belvárosában, előre egyeztetett helyszínen és időpontban megoldható.
A megadott postaköltség tartalmazza a csomagolás árát, valamint az ajánlott, elsőbbségi postázást.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft

RUSZTIKUS SKANDINÁV KOSÁR héjas és hántolt fűzvesszőből alkotója: KisdioStudio

KisdioStudio
Üdvözöllek kedves látogató!

A természetes anyagok mindig elbűvöltek, gyerekkorom óta áhítattal járom az erdőt-mezőt, és töröm azon az agyam, hogyan is vihetnék haza egy kis darabot ebből a csodából.

A kosárfonást 2009 óta művelem; a kommerszebb hántolt vesszővel szemben a termesztett héjas fűzvesszőt részesítem előnyben, de sok tárgyam készül szokatlanabb, saját gyűjtésből származó anyagból; somból, mogyoróból, kőrisből vagy épp metszés után gyűjtött gyümölcsfa hajtásokból.

Kellemes nézelődést nálam!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek