Hó és remény - szín a télben. Fehér, szürke, fenyőzöld - egyujjas kesztyű készlet horgolt virágokkal

Kézzel kötöttem ezt az egyujjas kesztyűt, színátmenetes fonalból, mely a havas táj színeit idézi, fenyőzölddel kiegészítve. A kesztyűhö...

kézműves termék, készítette: Taffa
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: fonal
technika: kötés, horgolás

Hó és remény - szín a télben. Fehér, szürke, fenyőzöld - egyujjas kesztyű készlet horgolt virágokkal

Hó és remény - szín a télben. Fehér, szürke, fenyőzöld - egyujjas kesztyű készlet horgolt virágokkal leírása

Kézzel kötöttem ezt az egyujjas kesztyűt, színátmenetes fonalból, mely a havas táj színeit idézi, fenyőzölddel kiegészítve.
A kesztyűhöz 3 horgolt virágdísz tartozik, melyet variálhatunk, illetve külön is hordhatunk: 1 horgolt virágos gyűrű (más kesztyűkhöz is hordható, vagy csak a kézen is ékszerként) és 2 virágos karkötő. Hordhatjuk egy kézen is mindegyik díszt.

Anyaga ALIZE BURCUM Batik színátmenetes 100 % akril fonal.
Kézzel mosható 30 fokon.
Méret: kb. 7,5 (átlagos női méret)

Munkáimat dohányzásmentes, állatszőr mentes környezetben készítem.

Hó és remény - szín a télben. Fehér, szürke, fenyőzöld - egyujjas kesztyű készlet horgolt virágokkal jellemzői

kézműves termék, készítette: Taffa
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3618840

feltöltve
2020. január 4.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hó és remény - szín a télben. Fehér, szürke, fenyőzöld - egyujjas kesztyű készlet horgolt virágokkal szállítása

Személyes átvétel: Budapesten

1 pár kesztyű vagy 1 sapka esetén meg tudom oldani, hogy levélként adom fel, ennek díjai láthatók. Így ajánlva is el tud menni. Több pár kesztyű esetén, vagy nagyobb darab esetén sajnos nem fér bele a 2,4 cm-es vastagság határba, ezért csak csomagként mehet el, melynek díja 1630 Ft. Ezért célszerűbb néha ebben az esetben egyenként levélként feladni. Egyedileg ki tudom kalkulálni, hogy mi a kedvezőbb (ez függ a termék méretétől és súlyától.) Ha írsz üzenetet, kikalkulálom.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 390 Ft 1 630 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 795 Ft 1 630 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 920 Ft 1 630 Ft

Hó és remény - szín a télben. Fehér, szürke, fenyőzöld - egyujjas kesztyű készlet horgolt virágokkal alkotója: Taffa

Taffa

TAFFA =

Textil
Anyag
Fonal
Fa
Agyag

Ezekkel dolgozom!

Személyes átvétel lehetséges Budapesten elsősorban a metró vonalán, de más átvételi pontot is meg tudunk beszélni Bp-en.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: