Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

'Lillácska' - sujtás karkötő - Swarovski

'Lillácska' - sujtás karkötő - Swarovski leírása

késztermék, azonnal szállítható

Ez a karkötő egy igazan összetett darab, aminek elkészítése sok időt vett igénybe.
Nagyon elégedett vagyok vele. Az első öltéstől kezdve az utolsóig, minden apro reszlete rendben, a helyén van benne.
Megfogott ez a kisleányt ábrázoló uvegkaboson, ami önmagában, pénzben kifejezve valljuk be, nem egy értékes darab. Itt a valódi érték a többi, hozzá jól megválasztott alkotóelem összedolgozásában és harmóniájában rejlik, valamint a teljes egyediségben, a szép kivitelezésben és az elkészítéséhez eltöltött órákban.
Ezt a kabosont kezdtem el feldíszíteni fokent sujtászsinórokkal, strasszlánccal, Swarovski kristalyokkal, textillel, selyemmel, szinezett madártollal, tüllel, virágokkal es valamennyi gyonggyel.
Helyet kapott benne egy szép lila Swarovski kő, egy Swarovski szív - amit a kabosonon lévő kislány szeretne elérni kezével- és egy textil virág is.

Merev karkötő alapot választottam hozza, finom lila bőrrel borítottam, hátuljára kellemes tapintású ultrasuede került.
Széleit pici japán kásagyöngyökkel dolgoztam el.

Minden részlete aprólékos, precíz odafigyelést igényelt és minden apró részlete kézzel varrott, ill. bizonyos részei ragasztva vannak, ezzel plusz erősítést is kaptak.

Ránézésre törékenynek tűnik.
Fontos megjegyeznem, hogy ezzel a karkötővel tényleg érdemes finomabban bánni, mint más ékszerekkel.
Viszont:
- stabil, még a kiálló részei is erősek
- a színezett tollak szálai ha véletlenül szétvállnának, néhány simítással újra egymásba fonodnak
- minden ékszeremet hosszútávra tervezem

Átlagos csuklómeretre megfelel a mérete, valamennyire pedig szabályozható.

Köszönöm hogy megtekintetted a termékemet.

'Lillácska' - sujtás karkötő - Swarovski jellemzői

kézműves termék, készítette: hoyacarnosa
késztermék, azonnal szállítható

jellemző

színek

termékkód
2947102

feltöltve
2017. október 24.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

'Lillácska' - sujtás karkötő - Swarovski szállítása

Kedves Vásárló!

A megvásárolt termék elsőbbségi, ajánlott küldeményként kerül feladásra, miután a vevő átutalta a folyószámlámra az ékszer árát és a hozzá tartozó postaköltséget.
Az általam készített ékszerek bélelt borítékban érkeznek, belül is csomagolva, hogy minél kisebb esélye legyen a sérülésnek.

Hozzám még senki nem küldött vissza ékszert, a vásárlóim igen elégedettek.
Ha valamiért mégsem a várt terméket kaptad, nyugodtan visszaküldheted és visszafizetem az ékszer árát.
A visszaküldés postai árát viszont a vevő fizeti meg.

Ha az ékszer kicsi, vagy lapos - a boríték magassága nem haladja meg a 2 cm-t, akkor a vevő postacímére érkezik a levél.
Ha ettől eltér, akkor a postai 'trendeket' követve, "postán maradó" levélként adható fel, amihez szükséges a vevő számára megfelelő postahivatal címének a megadása.

Ha bármilyen kérdés felmerülne, szívesen válaszolok.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 560 Ft 660 Ft

'Lillácska' - sujtás karkötő - Swarovski alkotója: hoyacarnosa

hoyacarnosa Amire büszke lehetek:

"Most vettem át, teljesen odáig vagyok, gyönyörűséges. Köszönöm szépen! Alkoss még! Csodák teremnek a kezed alatt."

"Nem tudok betelni a látvánnyal. A nyakláncot és a karkötőt mégegyszer köszönöm, hogy megtartottad nekem, mert élőben látva már biztosan nagyon sajnálnám, hogy nem az enyém lett!"

"5 fülbevalóm van tőled, szerintem állíthatom, hogy napi használatban vannak pedig az első darabok 2013 óta érkeztek. Ennyi idő után még mindig olyan állapotban ahogy vettem tőled, szerintem lassan elmondhatom, hogy örök darabok! :) Különleges és minőségi ékszereket készítesz, én ezt nagyon szeretem. Ha nem is vásárolok tőled havi szinten, biztos, hogy mindig visszatérek valamiért, mert tudom mit kapok.
Nagyon köszönöm még egyszer a bizalmad és a kedvezményt"

"Megérkezett!!!! Köszönöm! !!! Gyönyörűséges! Előre is köszönöm a másikat is! Ezt meg már imádom!"

"hűűű,nagy élmény volt megpillantani mindhármat! :)
Csodaszépek!!!! A karkötő szívem csücske lett azon pillanatban,ahogy megláttam és a hossza is tökéletes!
A nyakláncok is mesések! Nagy örömet szereztél velük,hálásan köszönöm! :)"

"Csodálatosan szép, nagyon fogom szeretni. Rengeteg munkád lehet benne, nagyon örülök, hogy az enyém lett és nagyon szépen köszönöm neked."

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: