VIRÁGMEDÁLOS NYAKLÁNC KUTYUSOKNAK, CICÁKNAK

11/0-ás japán Toho gyöngyből készítettem a herringbone láncot, majd egy strasszokkal díszített virágot használtam fel medálként. Egy ki...

kézműves termék, készítette: Sutebaba
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: 11/0-ás japán gyöngy, damil, delfinkapocs, strasszos medál
technika: gyöngyfűzés, gyöngyhímzés

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

VIRÁGMEDÁLOS NYAKLÁNC KUTYUSOKNAK, CICÁKNAK

VIRÁGMEDÁLOS NYAKLÁNC KUTYUSOKNAK, CICÁKNAK leírása

11/0-ás japán Toho gyöngyből készítettem a herringbone láncot, majd egy strasszokkal díszített virágot használtam fel medálként. Egy kis fekete uszkáron fantasztikus lenne! A nyaklánc hossza 32,5 cm.

VIRÁGMEDÁLOS NYAKLÁNC KUTYUSOKNAK, CICÁKNAK jellemzői

kézműves termék, készítette: Sutebaba

színek

típus
fizikai

termékkód
3663827

feltöltve
2020. február 27.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

VIRÁGMEDÁLOS NYAKLÁNC KUTYUSOKNAK, CICÁKNAK szállítása

Megvásárolt termékeidet előzetes telefonegyeztetést követően átveheted személyesen a visszaigazolásban megadott címen hétköznaponként 9-19.00 óra között. Itt készpénzben fizethetsz.
Kérheted a termékek postázását Foxpost automatába, illetve a futárszolgálattal házhoz szállítva, ebben az esetben banki előre utalást kérek. A szállításra a Foxpost mindenkori aktuális árai érvényesek.

A megvásárolt termékekről számlát állítok ki részedre. Ha esetleg bármi probléma felmerülne a termékek minőségét, színét, méretét, stb. illetően, meg fogjuk találni a kölcsönösen előnyös megoldást.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Foxpost automatába előre utalással 999 Ft 999 Ft
Foxpost házhoz szállítva előre utalással 1 499 Ft 1 499 Ft

VIRÁGMEDÁLOS NYAKLÁNC KUTYUSOKNAK, CICÁKNAK alkotója: Sutebaba

Sutebaba
Ha meg akarsz ismerni, tudnod kell, személyiségem formálódásában két tényező játszott meghatározó szerepet: a szabadságvágy és a kreativitás. Vízöntő volnék, az első velem született, a másodiknak pedig a gyermekkoromban gyökeredző, zsigereimből máig ki nem irtható szegénység volt a szülőanyja. Ha vágytam valamire, szóba sem jöhetett, így hát megcsináltam magamnak. Ilyen egyszerű a kreativitás bölcsője.
Gyermekként voltam balett növendék, kórustag, kamaszként énekeltem színpadon, írtam verseket, novellákat, rajzoltam szénnel, felnőttként festettem olajjal, lelket gyúrtam agyagszobrokba, korongoztam, szőttem.
Fél évszázad alatt kipróbáltam a kézimunka minden létező válfaját, bár már tíz évesen örök hűséget esküdtem a kötésnek.
Már vénülő fejjel örököltem a családból egy ócska számítógépet, amitől rögvest az a kényszerképzetem támadt, hogy akár író is lehetnék, így hát regények írására vetemedtem. Jó döntés volt. Elérkeztem vele a boldogság és önkiteljesedés legmagasabb fokára. Amikor írok, megszűnik körülöttem a világ, és valami megmagyarázhatatlan másállapotba kerülök, ahonnét legszívesebben sohasem jönnék vissza. Ilyenkor úgy érzem, végre azt csinálhatom, amiért megszülettem.
Akik ismernek, tudják, hogy rajtam mindig fél kiló ezüst csörömpöl, ennek hiányában úgy érezném magam, mint aki bugyi nélkül ment ki az utcára. Vonzalmam ősi és eleve elrendeltetett, valahonnan a pattintott kőkorszak méhéből ered, amikor az emberiség bölcsőjében az Asszony illatos virágot tűzött hajába a felkelő Nap tiszteletére. Így nem meglepő tán, életem alkonyán leküzdhetetlen késztetést érzek, hogy érzéseimet gyöngyökbe, ezüstbe, csillogó drótok lágy ívébe hajlítsam. Igen, új szeretővel kacérkodom, ékszer készítésbe fogtam.
Sietek leszögezni, hogy a képző- és iparművészet egyetlen ágát sem tanultam, mindig csak úgy belefogtam valamibe a hályogkovács rendületlen, naiv biztonságával, s azzal a hittel, hogy amit nagyon akar az ember, annak sikerülnie kell. Annak idején, amikor szerény kis lakásunk minden talpalatnyi zugában olajfestmények, makramé virágtartók, ikebanák, kéziszőttesek és isten tudja még mik hemzsegtek, a fiúk pedig kizárólag kézikötésű göncöket viseltek, családomban nem örvendtem túl nagy népszerűségnek.
- Nálunk még a WC-ben is olajfestmények vannak?! - fakadt ki nagyobbik fiam egy alkalommal -, a többi gyerek meg posztereket ragaszthat a szobája falára!
A szeme villogott a dühtől, s ezt csak akkor tudta felülmúlni, amikor ifjú felesége repeső boldogságára teleszőttem az egész lakását.
- Anyám, most már állítsd le magad, úgy néz ki az egész lakás, mint egy népművészeti bolt!
A kicsi máig emlegeti sanyarú gyermekkorát, amikor kötött, rojtos indián nadrágban kellett óvodába járnia, és úgy tartja, hogy minden frusztrációja abból a vérzivataros, írmintás korszakból származik.
Szóval utáltak. Ma már persze csak legyintenek egyet, ha elmerülök a színek és formák világába, mert tudják, hogy menthetetlen vagyok: amíg pislákol bennem az élet mindig fogok valamit csinálni.

Múlhatatlan szeretetemen leginkább hárman osztoznak: tizennégy éves unokám Barnabás, Sütke, az öt kiló jóságból gyúrt, nyolcéves apró havanese, emberi rangra emelt, teljes jogú családtagom, valamint legifjabb szerelmem, apró kölyökcicám Simi, aki valójában a kutya tulajdona. Ebben a minőségében mindkettő a vánkosomon alszik, apró pofácskájukat felváltva az arcomhoz szorítva. Süti valamikor az éjszaka közepén rendszeresen felriad, rögvest szárnyaszegettnek és ápolatlannak talál, ez okból derekas, szerelemittas mosdatásomba fog. Elsőnek szemgödreimet és fülemet veszi célba, majd amikor képtelen vagyok tovább viselni a megpróbáltatásokat és hálásan csitítgatva a mellemhez húzom, kezem fejét, tenyeremet nyalja aprólékosan tisztára.
Az alkotás folyamatát - legyen az bármi- mindig áhitatos türelemmel szemléli. Elhelyezkedik valahol a közelemben, olykor nagyot sóhajt szomorúan megállapítva, hogy megint nem csak vele foglalkozom, de nem tiltakozik. Hozzászokott habókos gazdája mániáihoz. Nem úgy a cica, aki sosem távolodik el tőlem fél méternél többre, és (ajaj....!) aktívan részt vesz az alkotás (rombolás) áldott folyamatában.

Lépj be, légy a vendégem!
Jónás Éva

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: