6,5x7cm nagyságú filc szívecskék dekorációnak, a karácsonyfára,az ajándék csomagoláshoz vagy apró figyelmességként .Kézzel varrott,tömő...

kézműves termék, készítette: Agikotodeje
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: barkácsfilc, hímzőfonal, szalag, fagomb, tekla, tömővlies
technika: varrás

Karácsonyi filc szívek

Karácsonyi filc szívek leírása

6,5x7cm nagyságú filc szívecskék dekorációnak, a karácsonyfára,az ajándék csomagoláshoz vagy apró figyelmességként .Kézzel varrott,tömővliessel,szőtt/szatén szalaggal,fagombbal/gyönggyel.Mindegyiken van hímzőfonalból akasztócska.Megvásárolható 4db-os csomagban vagy darabonként.Kérhető más színben(piros/zöld filcből,és többféle díszítéssel.Ára egy garnitúrának 2000Ft,ebben 4 egyforma szívecske van.De kérhető darabra is,úgy 550Ft/db-ez esetben vásárlás előtt írj üzenetet!Köszönöm!

Karácsonyi filc szívek jellemzői

kézműves termék, készítette: Agikotodeje

technika

színek

termékkód
3561715

feltöltve
2019. november 1.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Karácsonyi filc szívek szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 530 Ft 530 Ft

Karácsonyi filc szívek alkotója: Agikotodeje

Agikotodeje
Ági vagyok,50 éves és Nógrád megyében élek.Két felnőtt saját gyermekem és egy fogadott fiam van,Ügyes kezű anyucimnak köszönhetően kicsi korom óta közel áll hozzám mindenféle kézimunka,de elsősorban a kötés.Saját elképzeléseimet valósítom meg,de kérésre bármit igyekszem megcsinálni.Eddig főleg a családnak,rokonoknak és ismerősöknek kötöttem,de rátaláltam a Meskára.Örülök,hogy lehetőségem nyílik megmutatni alkotásaimat szélesebb körben és ha megtetszik valakinek az dupla öröm nekem és további munkára ösztönöz.Nézz szét a boltomban,szeretettel várlak!Bármi kérésed,kérdésed van örömmel állok elébe.Ági

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: