Receptkönyv könyvjelzővel - cukrásztanulóknak emlékajándék-lánybúcsúra receptötletek- versenyekre - süteménykedvelőknek

(Nézz körül Igenigen boltomban is.) Mindenki számára nagy érték (egy kedves ajándék) lehet egy olyan kis receptkönyv, amelybe a nagym...

kézműves termék, készítette: Milevi
anyaga: karton, szalag, fém spirál, ragasztó, tinta, lemezkarton, bélyegző, domborminta
technika: papírművészet

Receptkönyv könyvjelzővel - cukrásztanulóknak emlékajándék-lánybúcsúra receptötletek- versenyekre - süteménykedvelőknek

Receptkönyv könyvjelzővel - cukrásztanulóknak emlékajándék-lánybúcsúra receptötletek- versenyekre - süteménykedvelőknek leírása

(Nézz körül Igenigen boltomban is.)

Mindenki számára nagy érték (egy kedves ajándék) lehet egy olyan kis receptkönyv, amelybe a nagymamája saját kezűleg írja be a féltve őrzött recepteket.

A könyvet azoknak a nagymamáknak/anyukáknak is ajánlom, akik szeretnék az általuk jól bevált, különleges recepteket az unokáknak továbbadni.

A megírt - akár fényképekkel kiegészített - kis könyv lánybúcsúra, esküvőre, születésnapra vagy rendezvények, találkozók résztvevőinek, csoportoknak egyaránt ajándékozható.

Anyukádnak is adhatod, egy általad elkészített sütemény kíséretében.

Cukrásznak tanuló diákok emlékbe kaphatják ballagásra.

A receptkönyv borítólapja kemény fedeles (lemezkarton és 220 gr-os karton). A borítólap és a hátlap teljesen, a belső lapoknak a széle tintázott.

Mérete: 10x15 cm, 30 belső oldal
Könyvjelző mérete: 8x15 cm - önállóan is rendelhető

Belső lapokat kérésre muffin vagy torta bélyegzőmintával díszítem. Ez a feltüntetett árat nem befolyásolja.

Termékemet egyéni és céges megrendelésre egyaránt számlával értékesítem.

A feltüntetett ár az 1. képen lévő termékre vonatkozik.
2-4. képen további ajándékötletet láthatsz.

Személyes átvételre Ajkán van lehetőség.

Receptkönyv könyvjelzővel - cukrásztanulóknak emlékajándék-lánybúcsúra receptötletek- versenyekre - süteménykedvelőknek jellemzői

kézműves termék, készítette: Milevi

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
3602250

feltöltve
2019. december 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Receptkönyv könyvjelzővel - cukrásztanulóknak emlékajándék-lánybúcsúra receptötletek- versenyekre - süteménykedvelőknek szállítása

A postai díjak tájékoztató jellegűek.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 685 Ft 1 405 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 795 Ft 1 640 Ft

Receptkönyv könyvjelzővel - cukrásztanulóknak emlékajándék-lánybúcsúra receptötletek- versenyekre - süteménykedvelőknek alkotója: Milevi

Milevi
Az vagyok, aki bárki más is lehet, ha hallgat a szívére. Olyan ember vagyok, ......
aki derűsen és lelkesen viszonyul mindenhez, amit csinál. (Paulo Coelho)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: