A neszesszerről: VW busz rátétmintával díszítettem. Felül íves, középről kétfelé nyíló cipzárral, színben harmonizáló béléssel. tolltar...

kézműves termék, készítette: civikitrom
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: farmer, pamutvászon, cipzár, kulcskarika, műanyag gyöngy, szalag
technika: újrahasznosított alapanyagból készült termékek, varrás

Hippi neszesszer és kulcstartó

Hippi neszesszer és kulcstartó leírása

A neszesszerről: VW busz rátétmintával díszítettem. Felül íves, középről kétfelé nyíló cipzárral, színben harmonizáló béléssel. tolltartónak is használható. Mérete: 22 cm széles, 14 cm magas.
A kulcstartóról: Vespa robogó rátétmintával díszítettem A kulcsok a tulipánba behúzhatóak, így nem karcolnak, vagy akadnak bele másba. Kulcskarikát tartalmaz. picike, mindössze 7x10 cm.
A szett mindkét darabja újrahasznosított farmerből készült. Mosógépben, 30 fokon mosható.

Hippi neszesszer és kulcstartó jellemzői

kézműves termék, készítette: civikitrom

termékkód
3539255

feltöltve
2019. október 4.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hippi neszesszer és kulcstartó szállítása

Személyes átvétel megoldható Budapest területén (preferált XIX. IX, X.kerületek), előre egyeztetett helyen és időpontban.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Foxpost csomagautomata 990 Ft 1 390 Ft

Hippi neszesszer és kulcstartó alkotója: civikitrom

civikitrom
A szabó-Molnár és kicsi fia, Manó közös projektjei. Manó olyan ötleteket szállít, mint a dinócsalád Tirexházi Kedd családfővel, valamint teszteli a kész játékokat. Az anyaszabó dolga a kivitelezés, fejlesztés, emellett persze akadnak saját ötletei is, például a "Mesterségem Címere". Küldetésük az újrahasznosítás, ennek szellemében készülnek a játékok, és csomagolásuk is.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: