Kérem a következőt! - Rendel doktor Bubó! Biztos ismeritek ezt a tv-s rajzfilm sorozatot. Főhőse egy bagoly orvos, aki az erdőben lakó...

kézműves termék, készítette: evamolnarne
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: fonal, gyöngy, vatelin
technika: baba-és bábkészítés, horgolás

Doktor Bubó

Doktor Bubó leírása

Kérem a következőt! - Rendel doktor Bubó! Biztos ismeritek ezt a tv-s rajzfilm sorozatot. Főhőse egy bagoly orvos, aki az erdőben lakó beteg állatokat kezeli több-kevesebb sikerrel. 24 cm magas. Pamut és akril fonalból horgoltam. Fekete kalapja rögzített. Szeme gyöngy, melyet alaposan felvarrtam. Fehér inget csokornyakkendővel és zöld-fekete csíkos nadrágot visel. Fekete levehető kabátja alatt piros mellény van. Egy kedves barátom kislányának elkészítettem asszisztensét, Ursulát is. A róluk készült képet elhoztam Nektek megmutatni. Ha tetszik, szívesen elkészítem Neked is.

Doktor Bubó jellemzői

kézműves termék, készítette: evamolnarne
anyag/összetevő

színek

termékkód
3647760

feltöltve
2020. február 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Doktor Bubó szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Foxpost automata előrefizetéssel 799 Ft 799 Ft
Foxpost házhozszállítás előrefizetéssel 1 199 Ft 1 199 Ft

Doktor Bubó alkotója: evamolnarne

evamolnarne
Szeretettel köszöntök minden kedves Meska látogatót!

Molnárné Éva vagyok. Gyerekkorom óta kézimunkázok. (kötés-hímzés-horgolás)
Ebben nőttem fel, édesanyám és nővérem is mióta az eszemet tudom folyamatosan szabtak-varrtak, kézimunkáztak. Minden kétkezi munkát magunk csináltunk, így ragadott el engem is az alkotás szeretete! Sőt a lányom még fest is kevéske szabadidejében, meleg szívvel ajánlom az ő munkáit is nektek! Utóbbi időben főleg horgolással és a rongy-filc baba készítéssel foglalkozom. Régi vágyam volt ez ,hogy babákat készítsek! Mindig mást szeretek alkotni, sosem készítek egyformát. Szeretem a meséket még most is, próbálkozom a mesehősöket és figurákat is életre kelteni! Szeretem az egyedi dolgokat, ezért ha van saját elképzelésed, vagy kedvenc figurád, amit nagyon szeretnél ,küldj róla képet és megvalósítom az álmod! :)
....mert alkotni öröm és kikapcsolódás, saját kézzel, szívvel-lélekkel!
Üdvözlettel: Éva

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: