Tropical neon - 2 pár fülbevaló barátnőknek, lánytestvéreknek, anya-lánya párosnak...

Neon színű ékszergyurmákból készítettem a két pár fülbevalót. A felületük texturált, mica port szórtam rá, amitől egy kissé fémes-fénye...

kézműves termék, készítette: uveggyongyjatek
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: süthető gyurma, polymer clay, nemesacél fülbevaló alap, ródiumos szerelék
technika: gyurma, ékszerkészítés

Tropical neon - 2 pár fülbevaló barátnőknek, lánytestvéreknek, anya-lánya párosnak...

Tropical neon - 2 pár fülbevaló barátnőknek, lánytestvéreknek, anya-lánya párosnak... leírása

Neon színű ékszergyurmákból készítettem a két pár fülbevalót. A felületük texturált, mica port szórtam rá, amitől egy kissé fémes-fényes csillogású - élénk zöld és lazac színű.
A hátoldaluk egyszínű ezüstszürke (az utolsó képen látható).
Nemesacél fülbevaló alappal.

A fülbevalók teljes hossza: ~8,5 cm.
A gyurma rész mérete: 6x3,5 cm.

A 4500,- Ft a két párra vonatkozik.
Ha csak az egyik párat szeretnéd megvenni, kérlek vásárlás előtt írj belső üzenetet, és a választott fülbevalót a felhasználó nevedre töltöm fel.
Ebben az esetben az ár: 2250 Ft/1 pár

Tropical neon - 2 pár fülbevaló barátnőknek, lánytestvéreknek, anya-lánya párosnak... jellemzői

kézműves termék, készítette: uveggyongyjatek

termékkód
3609951

feltöltve
2019. december 19.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Tropical neon - 2 pár fülbevaló barátnőknek, lánytestvéreknek, anya-lánya párosnak... szállítása

A termékeket gondosan csomagolva, buborékos borítékban a vételár beérkezése után 1-2 munkanappal postázom.
Személyes átvételre Nyíregyházán van lehetőség, egyeztetés után.
Utánvéttel nem tudok postázni.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 750 Ft 750 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 900 Ft 900 Ft

Tropical neon - 2 pár fülbevaló barátnőknek, lánytestvéreknek, anya-lánya párosnak... alkotója: uveggyongyjatek

uveggyongyjatek
Süthető gyurmából saját kezűleg formázott gyöngyök valamint ásványok, féldrágakövek, üveggyöngyök felhasználásával készítek ékszereket.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek