Haapsalu sall - így hívják észt nyelven ezt a habkönnyű vállkendőt. Több mint 100 éves hagyománya van Haapsalu városában a hasonló stól...

kézműves termék, készítette: fulopneerzsike
rendelésre készül, elkészítési idő: ~30 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: extra finom merino gyapjú
technika: kötés

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Liliána stóla

Liliána stóla leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Haapsalu sall - így hívják észt nyelven ezt a habkönnyű vállkendőt. Több mint 100 éves hagyománya van Haapsalu városában a hasonló stólák kötésének. Különlegessége a nagyon vékony merino csipkefonal, és az utólag készülő, körben kézzel rávarrt csipkeszegély. Finomságára jellemző, hogy a hagyományok szerint áthúzható egy karikagyűrűn!
Aprólékos munkával, kézzel kötöm kb. egy hónap alatt. Ez a darab pasztell rózsaszín, de fonalmintáim alapján kiválasztható milyen színűt készítsek.
Alkalmi viseletként ajánlom, bálba, színházba, templomba, bármilyen rendezvényre, estélyi ruhához, vagy akár menyasszonyihoz fehérben.
Mérete: kb 150 cm hosszú 64 cm széles 8 dkg
A képen szereplő bross nem vásárolható meg, illusztráció a viselethez.

Liliána stóla jellemzői

kézműves termék, készítette: fulopneerzsike

technika

színek

típus
fizikai

termékkód
3736039

feltöltve
2020. május 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Liliána stóla szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 800 Ft 800 Ft
Postai küldemény utánvéttel 2 400 Ft 2 400 Ft

Liliána stóla alkotója: fulopneerzsike

fulopneerzsike
Feleség, anyuka és nagymama vagyok. Teljes munkaidőben családomról gondoskodom, ami számomra nem kényszerűség, hanem a békesség és megelégedettség egyik forrása.
Olyan ember vagyok, aki "jókedvűen dolgozik kezével", és "nevetve néz a holnap elé" (Példabeszédek könyve).
Gyermekkorom óta kézimunkázom, de az internet új távlatokat nyitott. Amellett hogy inspirált, segítségével elmélyülhettem régi és új technikákban, kutathattam hagyományokat, tökéletesíthettem tudásomat. Így van ez azóta is.
Elbűvölnek a csipkék, ezért kezdetben leginkább horgoltam, később megtanultam hajócsipkét készíteni. Ami azonban magával ragadott: a kötött csipke, ami bámulatosan finom és légies ruha-kiegészítőket eredményez.
Minden esetben kézzel, egyszerű kötőtűkkel dolgozom, a minőségi, természetes alapanyagokat kedvelem. (pl. merino gyapjú, mohair).
Aki termékeim megvásárlása mellett dönt, viselje olyan örömmel, amilyennel készítem őket.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: