Hagyományos szövőszéken kézzel szőtt gyapjú tarisznya. Felvetése pamut cordonett. Bélés, zippzár kézzel varrva. Mérete: 22cm x 27cm Vál...

kézműves termék, készítette: Kezzelszott
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: gyapjú, pamut
technika: szövés, varrás

Gyapjú tarisznya 22x27 piros-fekete

Gyapjú tarisznya 22x27 piros-fekete leírása

Hagyományos szövőszéken kézzel szőtt gyapjú tarisznya. Felvetése pamut cordonett. Bélés, zippzár kézzel varrva.
Mérete: 22cm x 27cm
Vállpánt hossza: 102cm
Tisztítás: Gyapjú mosószerrel kézzel nyomkodva

Gyapjú tarisznya 22x27 piros-fekete jellemzői

kézműves termék, készítette: Kezzelszott
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3653643

feltöltve
2020. február 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Gyapjú tarisznya 22x27 piros-fekete szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Foxpost elöre fizetéssel automatába 999 Ft 999 Ft
Foxpost előre fizetéssel házhozszállításssal 1 999 Ft 1 999 Ft

Gyapjú tarisznya 22x27 piros-fekete alkotója: Kezzelszott

Kezzelszott
Nánási Évi vagyok, Debrecenben élek. Jónéhány éve már, hogy hobbi szinten kéziszövéssel foglalkozok. Eddig rongyszőnyegeket készitettem. Itt magára a technikára gondolok, nem a hagyományos értelemben vett rongyszőnyekre. Ezek alapanyagai gyapjú, pamut, len, kevert szálas anyagok. Leginkább a természetes anyagokkal szeretek dolgozni. Két évig tanultam a Nádudvari Népi Kézműves Iskolában, ahol a takács mesterség alapjait sajátíthattam el. A jövőben ezt a tudásomat szeretném hasznositani, az igy készült termékeket a Meskán közzétenni. Pl kendők, babahordozókendők, méteráru. De természetesen a más anyagokból, a szövés más eszközeivel készült darabokat is, pl. a szőnyegek, telefontokok, laptoptartók és bármi amire ihletet kapok. Remélem elnyerik tetszéseteket az általam szivvel lélekkel szőtt, számomra kedves tárgyak és örömet tudok velük okozni.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: