3 kinyitható képeslap saját fotóval - köd, fák, kilincs

Fehér és kék kettébe hajtott kartonra ragasztottam saját fotóimat azok számára, aki szeretnek ézzel írni üdvözletet, köszönetet, jó kív...

kézműves termék, készítette: ManocskaMazsola
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: saját fotó, kék karton, műszaki rajzlap, dekorpapír
technika: fotó, grafika, rajz, illusztráció, papírművészet

3 kinyitható képeslap saját fotóval - köd, fák, kilincs

3 kinyitható képeslap saját fotóval - köd, fák, kilincs leírása

Fehér és kék kettébe hajtott kartonra ragasztottam saját fotóimat azok számára, aki szeretnek ézzel írni üdvözletet, köszönetet, jó kívánságot, és akiket megfognak, rabul ejtenek a szép képek. Ezeken a képeken egy gyönyörű kilincs tavaszi, még kopasz faágak, és egy ködös erdő látható, utóbbihoz tartozik egy Jung idézet (lévén, hogy hamarost Jung pszichológiájából fogok vizsgázni), mely arról szól, hogy bárr nem tudjuk, hogy utunk hova vezet, mégis haladnunk kell rajta. Motivációs idézetnek is kitűnő - nekem nagyon tetszik.
A képeslapokhoz boríték is jár.
Ha csak az egyik képeslapot szeretnél, írj belső üzenetet!

(Pay-pal-lal is fizethető.)

3 kinyitható képeslap saját fotóval - köd, fák, kilincs jellemzői

kézműves termék, készítette: ManocskaMazsola

színek

termékkód
3610360

feltöltve
2019. december 20.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

3 kinyitható képeslap saját fotóval - köd, fák, kilincs szállítása

Személyes átvétel Budapesten lehetséges.
A termékeket, ha postai úton kéred, ajánlva, elsőbbségi nélkül szoktam küldeni, igény szerint küldhetem ajánlás nélkül, ill. elsőbbségivel; ekkor az ár ennek megfelelően változik.
Utánvéttel is küldhetem a termékeket, de ezt az opciót nem ajánlom: drágább.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 395 Ft 200 Ft

3 kinyitható képeslap saját fotóval - köd, fák, kilincs alkotója: ManocskaMazsola

ManocskaMazsola
SZÜLINAPI AKCIÓ
Boltom születésnapi hónapja a március, ezért márciusi vásárlóim ajándékot kapnak!

A színes filcek, színes gyöngyök és a színátmenetes hímzőfonalak ihlettek meg. Kezdetben családi használatra és barátoknak, ismerősöknek készítettem hajcsatokat, fülbevalókat, karkötőket, de most már annyi van, hogy másnak is jut. Remélem, neked is örömöt szerez majd ez a vidám, sokszor bohókás, néha pedig romantikus világ!

Továbbá néha töltök fel képeslapokat, melyek saját fotóimból készülnek. A fotózás több, mint húszéves hobby nálam.

Köszönöm, hogy erre jártál, nézz be máskor is!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek