Ezüst juharlevél - alpakka és tűzzománc fülbevaló - egyedi tervezésű kézműves fülbevaló

Rusztikusra kalapált, homorított alpakka korong és kisebb homorított vörösréz korongra égetett finom ékszerzománc együttese. A nagyobb...

kézműves termék, készítette: bmgabriella
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: vörösréz, ékszerzománc, tűzzománc, réz, alpakka, ezüstözött akasztó, zománc
technika: tűzzománc, ötvös

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Ezüst juharlevél - alpakka és tűzzománc fülbevaló - egyedi tervezésű kézműves fülbevaló

Ezüst juharlevél - alpakka és tűzzománc fülbevaló - egyedi tervezésű kézműves fülbevaló leírása

Rusztikusra kalapált, homorított alpakka korong és kisebb homorított vörösréz korongra égetett finom ékszerzománc együttese.

A nagyobb, rusztikus korong 20 mm-es, az őszi juharlevél színét viselő kisebb 15 mm-es. A különleges, fiatalos tűzzománc fülbevaló teljes mérete a nikkelmentes ezüstözött akasztóval 36 mm.

Hozzáillő medál kapható.

Egyedi tervezésű kézműves ékszer.

Ezüst juharlevél - alpakka és tűzzománc fülbevaló - egyedi tervezésű kézműves fülbevaló jellemzői

kézműves termék, készítette: bmgabriella

technika

típus
fizikai

ajándék nekik

termékkód
3736673

feltöltve
2020. május 22.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Ezüst juharlevél - alpakka és tűzzománc fülbevaló - egyedi tervezésű kézműves fülbevaló szállítása

A kézhezvételt követő 14 napon belül a vásárlót indoklás nélküli elállási lehetőség illeti meg. Irányadó a 45/2014(II.26.)Kormányrendelet.)
A küldemény feladásáról és a küldeményazonosítóról e-mailban tájékoztatást küldök.
Utánvétre nincs mód.
A postai küldemény (ajánlott, elsőbbségi), könyvelt levélként való feladást jelent.
Légpárnás borítékban, apró dobozban küldöm az ékszert.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 590 Ft 950 Ft
MPL postaautomata előre fizetéssel 980 Ft 980 Ft
Foxpost csomagautomata előre fizetéssel 1 099 Ft 1 099 Ft

Ezüst juharlevél - alpakka és tűzzománc fülbevaló - egyedi tervezésű kézműves fülbevaló alkotója: bmgabriella

bmgabriella
Békési-Marton Gabriella vagyok. Egyedi tervezésű, kézműves ékszereket készítek. 20 éve zománcozom. Főleg a rekeszzománc technikát alkalmazom. A lealapozott, kiégetett fémlemezre vékony, lapított drótból alakítom ki a mintát. Ezt feltöltöm ékszerzománccal, majd kiégetem. Az égetés után a zománcot megcsiszolom, ha szükséges, újra feltöltöm, megint kiégetem, lesavazom és polírozom.
A másik anyag, amellyel dolgozom, az iszapzománc. A lealapozott, kiégetett fémlemezt bevonom ezzel a zománccal, és száradás után belekarcolom a mintát és kiégetem. Kifestem, majd újra égetem.
Szakmám ötvös-aranyműves. Ötvösmunkáimban is a hagyományhoz szeretek ragaszkodni. Szívemhez közel áll a magyar díszítőművészet. Motívumvilágát ötvös- és zománcos munkáimban szívesen feldolgozom.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek