Ebből a szép, élénk piros zsinórból már sajnos nincs több, az utolsó méterekből készült ez a karkötő. Fontam egy zsinórt. Kicsit gondo...

kézműves termék, készítette: LunaKuckoja
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: poliamid zsinór, szerelék, gyöngy, charm
technika: ékszerkészítés, fonás (csuhé, gyékény, stb.)

Termék ára: 1 500.- Ft

szállítási díj, feltételek
Kiegészítő
Doboz
elérhető: 1 db
Vásárlás most

kosárba
egyedi kérésem van

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

LOVE Zsinórfonott Karkötő

Termék ára: 1 500.- Ft

szállítási díj, feltételek
Kiegészítő
Doboz
elérhető: 1 db
Vásárlás most

kosárba
egyedi kérésem van

LOVE Zsinórfonott Karkötő leírása

Ebből a szép, élénk piros zsinórból már sajnos nincs több, az utolsó méterekből készült ez a karkötő.
Fontam egy zsinórt. Kicsit gondolkodtam rajta, mivel díszítsem, de ehhez a színhez egyértelmű a gondolattárítás, nem? Vagy az élénkvörös vér és a vámpírok vagy a lángoló szerelem jut eszünkbe - most inkább az utóbbit választottam. A Love felirat mellé üveggyöngyöket tettem, mert szépek :)
~
Mit adok a termékhez?

- Csomagolást:
papírból kis borítékot hajtogatok neki, amit dekortapasszal díszítek. Ezt teszem bele a pufi borítékba, a postázáshoz. Ha kéred, kis, fedeles dobozba csomagolok, de vedd figyelembe, hogy ezt a mérete miatt (3 cm magas) csak postán maradóként tudom elküldeni!

- Javítási garanciát:
A használatból eredő, korrigálható hibákat - lehetőségeimhez mérten - javítom, vagy tanácsokkal segítek a javításban. Mindenképpen meg kell beszélnünk, lehetséges-e a javítás!

- Ajándékcímkét, ha kéred:
Amennyiben valaki másnak vásárolsz, jól jöhet egy csinos ajándékcímke: az általad kért szöveget mártogatós tollal, tintával írom meg. De saját magadat is meglepheted ilyesmivel! :) Bordó és kék tintából választhatsz.

LOVE Zsinórfonott Karkötő jellemzői

kézműves termék, készítette: LunaKuckoja

színek

termékkód
3678264

feltöltve
2020. március 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

LOVE Zsinórfonott Karkötő szállítása

Pufi borítékban postázok, számlával.
A DOBOZOS termékeket csak postán maradóként vagy Foxposttal tudom elküldeni, a méretük miatt. Ez minden Varázsceruzára és Varázstollra igaz, valamint akkor is, ha fehér kördobozt kérsz csomagolásnak.

FÉMALLERGIA: ha találsz valamit a boltomban, ami megtetszik, de tartalmaz fém elemet, jelentkezz nyugodtan! Lehetőség szerint cserélem a kérdéses alkatrészt vagy elkészítem újra a terméket, fémmentes változatban.

Az ékszereimre, amennyiben lehetséges, javítási GARANCIÁT vállalok. Ha pl. eltörik egy kapocs, de nem tudod kicserélni, szólj és megbeszéljük a javítást! Bármilyen felmerülő probléma esetén írj bátran!

SZEMÉLYES ÁTVÉTELRE Ajkán és Ajka-Padragkúton van lehetőség.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 550 Ft 600 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 700 Ft
Postán maradó (ajánlott) előre fizetéssel 550 Ft 600 Ft
Foxpost automata 620 Ft 620 Ft
5.000 Ft feletti vásárlás esetén (előre fizetéssel) 0 Ft 0 Ft

LOVE Zsinórfonott Karkötő alkotója: LunaKuckoja

LunaKuckoja
Drága Nagymamám mutatta meg nekem, milyen varázsos dolog alkotni.

Még egészen kicsi voltam, amikor tanítani kezdett mindarra, amit tudott. A Tőle látott szeretettel, lelkesedéssel fordulok azóta is mindenféle kézimunka felé, és igyekszem minél szebb és jobb tárgyakat készíteni. Tőle elsősorban hímzést és kötést tanultam, nagyon szépen és precízen dolgozott, ehhez igyekszem tartani magam azóta is :) Sok népi mintát láttam a munkáin, megszerettem és megbecsülöm a kézimunkát, a magyar népi hagyományokat.

Ez az érzés csak erősödött bennem, amikor évekkel ezelőtt főiskolára mentem. Bár rajz szakon végül nem diplomáztam le, sokat tanultam a kézművességről és a néprajzról, a különböző népi mesterségekről - gyakorlatban is. A gyöngyfűzéssel a főiskolán ismerkedtem meg, nagyon szeretem, mert viszonylag gyorsan lehet szépet előállítani - egy szőnyeg megszövése jelentősen tovább tart :). A gyöngyfűzésnek vannak hagyományai a magyar népművészetben, ahogy szinte az összes népi művészetben. Gyöngyöt bármiből lehet készíteni, ezért a törzsi ékszereknek is alapja - és nemcsak az alapanyag, a forma terén is vannak átfedések, pl. a gyöngygallérok, amiket nagyon szívesen készítek. A magyar mellett az indián mintavilág és kultúra nyűgöz le, főképp a navaho hagyaték, de igazából mindegy, milyen törzsről van szó. Egyiptom is nagy kedvenc és - bár kilóg a sorból - a vintage stílus... Van tehát inspirációm bőven :)

Még mindig úgy érzem, hogy a szárnyaimat próbálgatom (jó pap is holtig tanul), de remélem, hogy miközben egyre több gyakorlatra teszek szert, képes leszek valami újat, egyedit és szemet gyönyörködtetőt létrehozni.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: