10 db Halloween filc (függő) díszek - denevér, fekete macska, pók, tökök, szellem, koponya, boszisapka, méreg, sírkő -  - Meska.hu 10 db Halloween filc (függő) díszek - denevér, fekete macska, pók, tökök, szellem, koponya, boszisapka, méreg, sírkő -  - Meska.hu 10 db Halloween filc (függő) díszek - denevér, fekete macska, pók, tökök, szellem, koponya, boszisapka, méreg, sírkő -  - Meska.hu
10 db Halloween filc (függő) díszek - denevér, fekete macska, pók, tökök, szellem, koponya, boszisapka, méreg, sírkő -  - Meska.hu 10 db Halloween filc (függő) díszek - denevér, fekete macska, pók, tökök, szellem, koponya, boszisapka, méreg, sírkő -  - Meska.hu 10 db Halloween filc (függő) díszek - denevér, fekete macska, pók, tökök, szellem, koponya, boszisapka, méreg, sírkő -  - Meska.hu
10 db Halloween filc (függő) díszek - denevér, fekete macska, pók, tökök, szellem, koponya, boszisapka, méreg, sírkő -  - Meska.hu
10 db Halloween filc (függő) díszek - denevér, fekete macska, pók, tökök, szellem, koponya, boszisapka, méreg, sírkő -  - Meska.hu
10 db Halloween filc (függő) díszek - denevér, fekete macska, pók, tökök, szellem, koponya, boszisapka, méreg, sírkő -  - Meska.hu
10 db Halloween filc (függő) díszek - denevér, fekete macska, pók, tökök, szellem, koponya, boszisapka, méreg, sírkő -  - Meska.hu 10 db Halloween filc (függő) díszek - denevér, fekete macska, pók, tökök, szellem, koponya, boszisapka, méreg, sírkő -  - Meska.hu 10 db Halloween filc (függő) díszek - denevér, fekete macska, pók, tökök, szellem, koponya, boszisapka, méreg, sírkő -  - Meska.hu
10 db Halloween partikelléket, függő díszt varrtam minőségi gyapjúfilcből. A denevér, fekete macska, pók, tökök, szellem, koponya, boszisapka, méreg, sírkő igazán mókás őszi lakásdíszítés, kiváló Halloween buli kellék, de akár ajándéknak is remek :-) Teljes egészében kézzel készültek, minden díszítést, szemet, szájat, orrot, apró részletet is kézzel öltögettem, hímeztem. Méretük: kb. 6-7 cm x 8-9 cm + akasztó (a képen még nincs rajtuk az akasztó, anélkül is kérheted) PES golyó töltettel enyhén tömve vannak. Más összetételben, darabszámban is szívesen elkészítem Neked, keress bátran belső üzenetben :-)
Összetevők

gyapjúfilc, hímzőcérna, pes golyó töltet


Ára

/ 1 csomag


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

varrás, hímzés


Jellemző
halloween, tök, boszi, macska, koponya, szellem, pók, fekete, fehér

Színek

fehér, fekete, narancssárga


Termékkód

3491113

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
685 Ft 800 Ft
Foxpost szállítás csomagautomatába
999 Ft 999 Ft

Készítette

haboskave

haboskave

Mesefilcek, textilek - vidám színekkel, sok szeretettel :)

5 (615)

haboskave boltja  ›

Róla mondták

“Nagyon szép és minőségi termékek! Hamar elkészültek :)”

Epershake Epershake

Egyedi rendeléseket is vállal

haboskave további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek