Larrikin- olíva tűzzománc fülbevaló

Ez a fülbevaló a személyes kedvencem, egyszerre egyedi és vagány, hétköznapokon is különleges viselet. A felső, fém elem antiallergén ...

iparművész termék, készítette: MatisZomanc
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: tűzzománc , vörösréz, antiallergén fémötvözet
technika: ékszerkészítés, tűzzománc

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Larrikin- olíva tűzzománc fülbevaló

Larrikin- olíva tűzzománc fülbevaló leírása

Ez a fülbevaló a személyes kedvencem, egyszerre egyedi és vagány, hétköznapokon is különleges viselet.
A felső, fém elem antiallergén ötvözetből készült, antik réz/bronz színben, rusztikus, strukturált felülettel.
Az alsó kerek elem tűzzománcozott, ebben az esetben olíva színben.

Kerek részek ármérője: kb. mm és mm
Teljes méret akasztóval együtt: kb. mm

A fülbevaló akasztója antiallergén fémötvözetből készült, tehát fémallergiások is garantáltan viselhetik.

A két tűzzománc elemhez kézzel domborítottam a vörösréz kerek elemet, erre égettem rá hagyományosan, égetőkemencében a zöld színű ékszerzománcot.

A kínálatban szerepel ez a fülbevaló más színben is, de ha mégsem találod, amit szeretnél, ne habozz, írj nekem, és szívesen elkészítem!
Egyedi rendelés esetén szívesen készítek hozzá nyakláncot és karkötőt is, de jól kombinálható más ékszereimmel is.

A kijelzők eltérő beállításai miatt a képernyőn látható szín kis mértékben eltérhet a valóságtól.

Larrikin- olíva tűzzománc fülbevaló jellemzői

iparművész termék, készítette: MatisZomanc

színek

típus
fizikai

termékkód
3842183

feltöltve
2020. szeptember 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Larrikin- olíva tűzzománc fülbevaló szállítása

Kedves Vásárló,

Ha valami nem lenne világos a szállítási költségekkel kapcsolatban, kérlek, írj nekem, biztosan találunk valami megoldást: Minden esetben arra törekszem, hogy megtaláljam a vevőim számára legkedvezőbb szállítási lehetőséget.

Ha olyan ékszert vásároltál, aminél fel van tüntetve, hogy rendelésre készül el 2 (+) nap alatt, akkor kérlek számolj azzal, hogy ezt az ékszert akkor kezdem el készíteni, amikor megérkezett hozzám az átutalás a vételárral. (Tehát onnét számítva 5 nap.)

Személyes átvételre Budapesten van lehetőség, a koronavírus-helyzetre tekintettel egyelőre csak a Népstadion metrómegállótól 5 percre tudom biztosítani az ékszerek személyes átadását.

Ha szeretnél ajándékcsomagolást, személyes átvétel esetén 100 Ft külön költséggel számolj.
Postai vagy futárszolgálattal történő szállítás esetén a megvásárolt ékszert minden esetben csinos ékszerdobozban (a férfi karkötőket és bőr nyakláncokat csinos juta zsákocskában), bélelt borítékban, postán kizárólag ajánlottan küldöm. Ennek értelmében a postaköltség a csomagolási költséget is tartalmazza.

Ha postán maradóra kéred a küldeményed, kérlek, a szállítási címnek annak a postának a címét add meg, ahol a küldeményt át fogod venni, vagy írd meg nekem személyes üzenetben az adott postahivatal címét.

Utánvéttel nem küldöm a megvásárolt ékszereket. Kérlek, vedd figyelembe, hogy a vásárolt terméket a kifizetést követő (nem készleten levő ékszert a megrendelés elkészülése után) legkésőbb 2 nap múlva postázom. Ha ennél gyorsabban szeretnéd megkapni a csomagot, mindenképp jelezd ezt felém!

A nálam vásárolt ékszerekre teljes körű garanciát vállalok.
A tűzzománc elemek saját hibából, erős fizikai behatásból (ütés, ütődés, leverődés és hasonlók) eredő sérülésére nem tudok garanciát vállalni. Ezeket is van lehetőség javítani, a szállítási költség ebben az esetben a vevőt terheli. A megvásárolt ékszert csak minőségi kifogás (szállítás során keletkezett sérülés) esetén veszem vissza.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 900 Ft 1 850 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 600 Ft 1 600 Ft
Foxpost csomagautomatába előre fizetéssel 1 050 Ft 1 050 Ft
Postaponton előre fizetéssel 1 400 Ft 1 500 Ft
Postán maradó előre fizetéssel 700 Ft 1 000 Ft
Ingyenes szállítás 19.000 Ft rendelés felett 0 Ft 0 Ft