A dísz alapját 2 mm-es kásagyöngy és drót felhasználásával bambusznádra fontam meg, melynek átmérője 20 cm. Gyöngyből fűztem tobozt, mi...

kézműves termék, készítette: Bacsih
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: kásagyöngy, drót, bambusznád, kreppszallag
technika: gyöngyfűzés, gyöngyhímzés, fonás (csuhé, gyékény, stb.)

Karácsonyi kopogtató gyöngyből

Karácsonyi kopogtató gyöngyből leírása

A dísz alapját 2 mm-es kásagyöngy és drót felhasználásával bambusznádra fontam meg, melynek átmérője 20 cm. Gyöngyből fűztem tobozt, mikulásvirágot és fenyőágat, amivel feldíszítettem. Ez a kis egyedi ajtódísz éke lehet a karácsonyi dekorációnak, vagy alkalmas szeretteink és barátaink megajándékozására. Kérés szerint más színből is elkészítem.

Karácsonyi kopogtató gyöngyből jellemzői

kézműves termék, készítette: Bacsih

színek

termékkód
3580545

feltöltve
2019. november 19.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Karácsonyi kopogtató gyöngyből szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft

Karácsonyi kopogtató gyöngyből alkotója: Bacsih

Nagyon szeretem az egyedi különleges és szép tárgyakat ékszereket. Imádom a virágokat. Az élet fintora, hogy allergiás vagyok a virágporra, ezért kezdtem el pár évvel ezelőtt gyöngyből fűzni maradandó és virágpor nélküli gyöngyvirágokat. Kezdetben csak a magam gyönyörűségére alkottam vagy elajándékoztam őket. A munkáim láttán a kollégáim és ismerőseim egy-egy elkészült darabot azonnal megvásároltak és különböző alkalmakra rendeltek ajándékba a szeretteiknek és barátaiknak. Az Ők ösztönzéseire nyitom meg ezt a kis boltomat.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: