Szomorú apropóból, Édesapámnak készítettem az első ilyen fonott urnát, ám mivel nagyon sokan tetszésüket fejezték ki, most úgy döntötte...

FONOTT URNA natúr fűzvesszőből

FONOTT URNA natúr fűzvesszőből leírása

Szomorú apropóból, Édesapámnak készítettem az első ilyen fonott urnát, ám mivel nagyon sokan tetszésüket fejezték ki, most úgy döntöttem, rendelésre is készítek hasonlót.

Az urna akkora méretű, hogy elférnek benne egy átlagos felnőtt hamvai.
Az urnához kizárólag lebomló, természetes alapanyagokat használtam fel (natúr héjas vessző, bőr, uszadékfa) így elsősorban azoknak ajánlom, akik számára fontos a természetesség, a lebomló anyagok, a "visszatérés a természetes körforgásba". Akár olyan szertartásokhoz is felhasználható, ahol az elhunyt hamvaira a család egy fát szeretne ültetni.

Az urnát kizárólag rendelésre készítem, kisebb módosításokra lehetőség van.

A személyes átadás Budapesten és Szentendrén megoldható.

lebomló urna, természetes urna, természetes temetés, bio urna, öko temetés, zöld temetés, egyedi urna, fonott urna, fa urna

FONOTT URNA natúr fűzvesszőből jellemzői

kézműves termék, készítette: KisdioStudio

színek

termékkód
3591152

feltöltve
2019. november 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

FONOTT URNA natúr fűzvesszőből szállítása

A személyes átvétel Budapest belvárosában, előre egyeztetett helyszínen és időpontban megoldható.
A megadott postaköltség tartalmazza a csomagolás árát, valamint az ajánlott, elsőbbségi postázást.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft

FONOTT URNA natúr fűzvesszőből alkotója: KisdioStudio

KisdioStudio
Üdvözöllek kedves látogató!

A természetes anyagok mindig elbűvöltek, gyerekkorom óta áhítattal járom az erdőt-mezőt, és töröm azon az agyam, hogyan is vihetnék haza egy kis darabot ebből a csodából.

A kosárfonást 2006 óta művelem; a kommerszebb hántolt vesszővel szemben a termesztett héjas fűzvesszőt részesítem előnyben, de sok tárgyam készül szokatlanabb, saját gyűjtésből származó anyagból; somból, mogyoróból, kőrisből vagy épp metszés után gyűjtött gyümölcsfa hajtásokból.

Kellemes nézelődést nálam!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek