Fehér cseresznyevirágok lámpa - üvegfestett hangulat lámpa

Virág, virág, virág hátán: Fehér cseresznyevirágok lámpa - festett üveg hangulatlámpa A tavaszi cseresznyevirág és a hóesés egyvelege...

iparművész termék, készítette: aster
rendelésre készül, elkészítési idő: ~2 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: üveg, üvegfesték, kontúrfesték, kender
technika: üvegművészet, festett tárgyak

Fehér cseresznyevirágok lámpa - üvegfestett hangulat lámpa

Fehér cseresznyevirágok lámpa - üvegfestett hangulat lámpa leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Virág, virág, virág hátán: Fehér cseresznyevirágok lámpa - festett üveg hangulatlámpa

A tavaszi cseresznyevirág és a hóesés egyvelege :) ihlette ezt az egyedi virágdíszítéseket viselő különleges hangulatlámpát.
Különösen nászajándéknak vagy Valentin napra kiváló, de adható bárkinek, aki szereti az apróbb mintás, diszkréten egyszerű dolgokat...pl. az édesanyáknak anyák napjára :)

A lámpatest 10 x 10 cm négyzet alapterületű, 22 cm magas hasáb alakú, homokfújt üvegből készült, speciális üvegfestéssel díszített, és kontúrfestékkel rajzolt motívumokkal valamint kenderzsineggel dekorált.

Az üveglámpa 4 oldalán festett "hangulatlámpa", de kérésre van mód csak a 2 oldalának megfestésére is (úgy több fényt enged át, jó olvasólámpának is). Izzóigénye E14-es foglalatú max. 40 watt-os égő. Izzóval és kapcsolókábellel együtt szállítom. A termékre 1 év garanciát vállalok - a mechanika sérüléseket leszámítva (törés, repedés). Tisztítása félszáraz ronggyal történhet.

A kiállított tárgy MINTA, MEGRENDELÉSRE KÉSZÍTEM EL!

Pár napon belül készen van,(száradással együtt).

A lámpát megrendelésre akár más színkompozícióban is elkészítem. Egyeztetés belső üzenetben.

Köszönöm, hogy a boltomban jártál, további alkotásaimat itt nézheted meg: http://www.meska.hu/Shop/index/8476

Fehér cseresznyevirágok lámpa - üvegfestett hangulat lámpa jellemzői

iparművész termék, készítette: aster

színek

termékkód
2457881

feltöltve
2019. december 1.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fehér cseresznyevirágok lámpa - üvegfestett hangulat lámpa szállítása

Személyes átvételre Budapesten, a XI. kerületben van lehetőség, ez persze ingyenes.

Postai úton a küldeményt az MPL futárszolgálatával törékeny értékbiztosított csomagként adom fel, nagy gonddal csomagolva, mely a feladástól számított egy munkanapon belül Nálad van.
Eddig - a 6 év alatt - egyetlen alkalommal volt csak gond vele, de a kártérítés miatt ez esetben is a vevőm járt igen jól :)

100 % ÖRÖM GARANCIA: Ha ajándékod nem a várt sikert aratja, ne legyél csalódott! Visszahozva a terméket a teljes vételárat szó nélkül visszafizetem (kivéve személyre szabott, egyedi igényeket kielégítő termék esetén, hiszen egy "Rebeka" feliratú lámpát viszonylag kevéssé tudok továbbértékesíteni pl. Béla nevűeknek)

100 % ÉPSÉG GARANCIA: Amennyiben a postai szállításnál baja esik az alkotásnak, 1. busás kártérítésre számíthatsz, valamint 2. az ajándékodat a balesetet követő legrövidebb határidőn belül lehetőség szerint "reprodukálom".

100 % EGYEDISÉG GARANCIA: Minden alkotásom egyedileg kézzel készült és a maga nemében megismételhetetlen. Egyediségüket a kis szériás kivitel biztosítja. A szignómat minden terméken megtalálod.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 2 600 Ft 2 600 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 2 600 Ft 2 600 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 2 600 Ft 2 600 Ft
Postai küldemény utánvéttel 4 600 Ft 4 600 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 4 600 Ft 4 600 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 2 600 Ft 2 600 Ft

Fehér cseresznyevirágok lámpa - üvegfestett hangulat lámpa alkotója: aster

aster
Burján Eszter, 'Aster' vagyok, üvegfestő művész, üvegékszer designer. Szólíthatsz Eszternek, de az "Üvegre kattant"-on sem sértődöm meg. :)
Az egyedi, igényes kézműves ajándékot keresőknek segítek a művészit a praktikummal ötvözött, személyre szabott felejthetetlen ÜVEG ajándékaik megtalálásában.

Üvegfestéssel több mint 14 éve foglalkozom.
A Boldog Lámpák kollekciót 2011-ben dobtam piacra, de üvegfestményeket továbbra is készítek. Ezeket a hideg síküvegfestés technikájával készítem, amit pár éve blogomon keresztül oktatok is. Jó néhány éve hivatalosan is elismert tradícionális üvegfestő és ólmozottüveg készítő lettem. Rendszeresen kiállítok, néhány munkám galériákban tekinthető meg.
Repertoárom pár éve egészült ki kemencében olvasztott üvegékszerekkel.

Egyedi megrendeléseket is vállalok. Forduljatok hozzám bizalommal, számomra a termékeim minősége mellett a Ti elégedettségetek a legfontosabb!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: