Hasáb üveglámpa alapra készítettem ezt a margarétás hangulatlámpát. Az üvegmozaik kék árnyalatait használtam, a virágot spektrum üvegb...

kézműves termék, készítette: REMuhely
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: üvegmozaik, tiffany üveg, fúga anyag, mozaikragasztó, hasáb üveglámpa
technika: üvegművészet, mozaik

Margarétás üvegmozaik lámpa

Margarétás üvegmozaik lámpa leírása

Hasáb üveglámpa alapra készítettem ezt a margarétás hangulatlámpát. Az üvegmozaik kék árnyalatait használtam, a virágot spektrum üvegből vágtam és csiszoltam.

Forrasztottam mozaikokból egy tetőt is, ha szeretnéd, hogy csak hangukatfényt adjon, tedd a tetejére!

A lámpa vezetékkel, kapcsolóval ellátott, E14-es izzóval működik.

Ha felkapcsolod a lámpát minden egyes üvegdarab szinte életre kel. Vidám színfoltja lehet akár egy kislány szobájának is.

Mérete:
22,5 cm magas (tetővel),
11,5 x 11,5 cm széles

Margarétás üvegmozaik lámpa jellemzői

kézműves termék, készítette: REMuhely

színek

termékkód
3107928

feltöltve
2019. december 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Margarétás üvegmozaik lámpa szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 400 Ft 1 800 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 600 Ft 2 000 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 935 Ft 1 935 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 935 Ft 1 935 Ft

Margarétás üvegmozaik lámpa alkotója: REMuhely

REMuhely
Kedves Érdeklődő!

Köszöntelek boltomban!

Sokáig törtem a fejem, mit is mondhatnék magamról, ami érdeklődésedre tarthat számot, esetleg megkönnyíti a választást.
Mint minden a Meskán megjelenő alkotó, mióta az eszemet tudom, késztetést érzek, hogy valamit létrehozzak, ami nemcsak szép, de hasznos is. Valamit, aminek értelme van, és örömet okoz másoknak is.
Remélem azt a törődést, gondolkodást és szeretetet, amit a tervezés és az elkészítés során beletettem az anyagokba, az évek múlva is sugárzik használójára.
Számtalan dolgot kipróbáltam (varrás, decoupage, tűzzománc, készítettem csipkéből lámpabúrát, kávéból, dióból adventi koszorút, süthető gyurmából ékszert stb.), néhány éve végül megtaláltam az ?igazit?. Az üveg lett az én ?titkos szerelmem?. Azóta igyekszem minél jobban megismerni, hogy kedvemre formálhassam, előcsalhassam játékosságát, ezer színben tündöklő szépségét.

Emellett arra is törekszem minden egyes darab elkészítésénél, hogy ne csak a szemet gyönyörködtesse, hanem praktikus kiegészítője lehessen otthonodnak. Találhatsz nálam lámpát, tükröt, kaspót, asztalt vagy tálcát a délutáni teázáshoz, ajtótámaszt, kerti díszt és még sok minden mást.

Arra invitállak, hogy lépj be az üveg varázslatos világába, színesítsd meg hétköznapjaid a számodra legkedvesebb termék megvásárlásával vagy akár csak nézelődj kedvedre!

Kellemes időtöltést és jó vásárlást kívánok!
Köszönöm, hogy benéztél hozzám!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: