A Karácsonyi színező masnikkal egy letölthető és nyomtatható tematikus színező. Karácsonyi kedvenceink (feldíszített fenyőfa, adventi ...

kézműves termék, készítette: Krisztadesign
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: kreativitás, rajzprogram, digitális fájl
technika: fotó, grafika, rajz, illusztráció, mindenmás

Karácsonyi színező masnikkal

Karácsonyi színező masnikkal leírása

A Karácsonyi színező masnikkal egy letölthető és nyomtatható tematikus színező.
Karácsonyi kedvenceink (feldíszített fenyőfa, adventi koszorú, csengő, őzike) grafikái mellett karácsonyi édes részletek(forrócsoki, csillagánizs, pillecukor) egyedi grafikái találhatók és kalauzolnak el egy karácsonyi csodavilágba színezés közben. Az 5 db A/4 méretű, magas minőségű .pdf fomátumú oldalt személyes kedvencem, a masni grafikája teszi egységessé.

A színezőt elektronikus formában, e-mailben, a Meskán regisztrált e-mail címre küldöm el a rendelés kiegyenlítését követően. Rendeléskor a személyes átvétel lehetőséget válaszd.

Egyedi grafikáimat, digitális illusztrációimat szerzői jog védi!
Semmilyen formában nem sokszorosítható, másolható, osztható, gyártható. Csak személyes használatra vehető, kereskedelemben nem értékesíthető az Alkotó engedélye nélkül.

Karácsonyi színező masnikkal jellemzői

kézműves termék, készítette: Krisztadesign

színek

termékkód
3599751

feltöltve
2019. december 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Karácsonyi színező masnikkal szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft

Karácsonyi színező masnikkal alkotója: Krisztadesign

Szia!
Egy lelkes kreatív alkotó vagyok, célom értéket és szépséget adni a digitális grafikai tervezés eszközeivel. A tanulóévek alatt neves hazai és külföldi grafikusoktól tanultam, amíg ki nem alakítottam saját egyéni stílusomat.
A boltban nyomtatható és letölthető színezők találhatók.
Köszönöm, hogy benéztél! :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek