Számolós kukac Montessori játék- Csendeskönyvből egy oldal, okoskönyv, textilkönyv, babakönyv

Válogasd össze álmaid csendeskönyvét - válassz annyi oldalt ahányat szeretnél és én összekötöm őket neked egy könyvbe vagy laponként eg...

kézműves termék, készítette: Babam
rendelésre készül, elkészítési idő: ~8 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: pamut , vászon, filc, gomb , cipzár, fonal, tépőzár, gyöngy, gomb
technika: varrás, patchwork, foltvarrás

Számolós kukac Montessori játék- Csendeskönyvből egy oldal, okoskönyv, textilkönyv, babakönyv

Számolós kukac Montessori játék- Csendeskönyvből egy oldal, okoskönyv, textilkönyv, babakönyv leírása

Válogasd össze álmaid csendeskönyvét - válassz annyi oldalt ahányat szeretnél és én összekötöm őket neked egy könyvbe vagy laponként egy kis vászontáskába teszem így bármikor és bárhol könnyedén előveheted gyermekeddel é sjátszhattok vele.

A lapokat választhatod egyenként, vagy kettesével hogy mindkét oldalán használható legyen. És bármelyik könyvemből választhatsz vagy igény szerinti feladatos lapjaidat is elkészítem.

A lapok mérete 20*20 cm.

*** ez a változat két oldalt tartalmaz amik már kiskönyv formátumba vannak összefűzve ***

Az ár a két egybefűzött oldalra vonatkozik.

Kisállatmentes és nemdohányzó műhelyben készült.

Köszönjük, hogy minket választottál! :)

Számolós kukac Montessori játék- Csendeskönyvből egy oldal, okoskönyv, textilkönyv, babakönyv jellemzői

kézműves termék, készítette: Babam

színek

termékkód
3386947

feltöltve
2020. január 24.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Számolós kukac Montessori játék- Csendeskönyvből egy oldal, okoskönyv, textilkönyv, babakönyv szállítása

Szállítási feltételek: alapszállítási feltételek postával az általad kért módon. Más szállítási lehetőségeket is tudunk egyeztetni a megadottakon kívül.

Garancia: minden általam elkészített termék egyedi megrendelés ée nem széria gyártmány. Ezért mindig előre egyeztetjük a termék pontos részleteit. Ha mégsem lennél valamilyen okból megelégedve vele, a kézhezvételtől számított 1 héten belül juttasd vissza hozzám és hibát kijavítjuk vagy visszatérítjük költségeidet.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 850 Ft 2 000 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 850 Ft 2 000 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 850 Ft 2 000 Ft
postán maradó, posta pont előre fizetéssel 850 Ft 1 580 Ft

Számolós kukac Montessori játék- Csendeskönyvből egy oldal, okoskönyv, textilkönyv, babakönyv alkotója: Babam

Babam
Móni vagyok és örülök, hogy rámtaláltál!

Mit kell tudnod rólam? Nos dióhéjban a történetem hasonló sok más anyukáéhoz akik gyermekvállalás után vállalkozók lettek, hogy idejüket maguk öszhassák be a család és munka között.

Mindig is kreativoskodtam, kicsi gyerek korom óta készültek az ajándékok anyunak, apunak, nagyinak. Később ékszereket készíttem leginkább bőrből, kavicsokből és kagylókból, majd az első komolyabb munkahelyem is egy ékszer üzletben volt. Később beleszerettem az üvegfestésbe és még sok másba.

A varrás valahogy mindig ott volt de csak mint hasznos tudás és nem mint kreatív élmény.

Második kislányom születésekor válltam igazi hordozós anyukává és ekkor varrtam meg első kézzel hímzett kalocsi mintás mei taiunkat a "Panna babahordozót", majd az első télre a hordozós dzsekit és aztán így tovább.

Aztán hordozós anyuka ismerőseim és barátaim elkezdtek ajánlani másoknak és beindultak a dolgok. :)

Az első foglalkoztató könyvet is megkeresésre készítettem akkor még azt sem tudtam mi az a csendes könyv vagyis akkoriban quiet book. Bár akkor megfogadtam, hogy én soha többet nem akarok ilyen sok kis darabból készült, aprőlékos kis cuccot csinálni de aztán hirtelen csak jöttek a kérések.

A másik nagy szerelem a patchwork és a quiltek, és úgy érzem még rengeteg technikával fogok megismerkedni a jövőben :)

Minden termék a saját műhelyemben készül, több kevesebb segítséggel. Ez egy nem dohányzó és mindenféle ksiállattól mentes műhely, egy csendes kis városban kelet Mgayarországon.

Imádom a kihívásokat, úgyhogy várom, kéréseidet és én meg is fogom valósítani amit te megálmodtál. Legalábbis nagyon fogok igyekezni :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek