Neked ki a kedvenc előadód,akit magaddal vinnél mindenhová a válladon?Egyedi kívánságokat is megfestek előzetes egyeztetéssel. A táska ...

képzőművész termék, készítette: BeuArt
rendelésre készül, elkészítési idő: ~14 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: pamut táska, textilfesték
technika: festészet, fotó, grafika, rajz, illusztráció

Freddie Mercury tatyó

Freddie Mercury tatyó leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Neked ki a kedvenc előadód,akit magaddal vinnél mindenhová a válladon?Egyedi kívánságokat is megfestek előzetes egyeztetéssel.
A táska pamutból van,mérete 40x35.
Textilfestékkel festettem meg,amit száradás után rávasaltam s ezzel fixáltam.Ettől teljesen víz és kopásálló lett.

Freddie Mercury tatyó jellemzői

képzőművész termék, készítette: BeuArt
anyag/összetevő

színek

termékkód
2755213

feltöltve
2020. február 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Freddie Mercury tatyó szállítása

A megvásárolt árut minden esetben ajánlott levélként vagy csomagként postázom. Személyes átvételre is van lehetőség előzetes egyeztetés alapján. Több termék vásárlása esetén a postaköltség változhat, a mindenkori postai díjszabás alapján számolom ki(ezt egyeztetünk).
A megvásárolt terméket 5 munkanapon belül kérném átvenni vagy az árát utalni!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 690 Ft 1 690 Ft

Freddie Mercury tatyó alkotója: BeuArt

BeuArt
Egész életemben szippantgattam magamba a képzőművészetet,már kiskoromtól édasapám varázsolt el,aki szobrászkodott akkor.Azóta szerzett végzettségeim: porcelánfestő;gyermek kézműves klubvezető;tűzzománc;Tiffany üveg készítő;szőnyegszövő;művelődésszervező(és két évfolyam a rajztanszéken...).Ebből kifolyólag munkáim is végzettségeimhez alakultak:fejlesztőgrafikus az akkori Alföldi porcelángyárban;kirakatrendező-dekoratőr(számos áruházban,boltban,butikban városszerte);virágkötő;képzőművész szakkörvezető általános iskolában;magánvállakozóként szőnyegszövő és bútór díszítőfestő;s végül évtizedek óta grafikus-festő(saját műtermecskémben) :-) .
Túl vagyok 22 kiállításon és sok versenyen ,megmérettetésen,zsűri különdíjon is.
Az én világom elég elvarázsolt,vonzódom a spiritualitáshoz,Buddhizmushoz,lenyűgöz a szecesszió és az impresszionizmus,a természet apró szépségei,de az extrémebb dolgokba is gyakran belekóstolok.Ezek egyvelegével,tapasztalataimmal alakult ki hosszú évtizedek során látásmódom,színvilágom,kifejezőeszközeim,egyfajta "Beás" dolgaim.
2016/2017 óta nyitottam a világ felé a Webes felületeken is s nem bánom,mert rengeteg visszacsatolást kapok azóta.
Boldoggá tesz,ha alkotásaimmal,másokat is elvarázsolok :-)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek