Különféle fonalak összeválogatásából született ez a különleges színkombináció. A meleg, narancsos-mustáros színek, a hűvösebb lilák-tür...

kézműves termék, készítette: csipkekert
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: gyapjú-akril fonál
technika: horgolás

Színterápia horgolt sapka

Színterápia horgolt sapka leírása

Különféle fonalak összeválogatásából született ez a különleges színkombináció. A meleg, narancsos-mustáros színek, a hűvösebb lilák-türkiszek, illetve a természetes zöld árnyalatok együttese igazán festői hatást eredményez, mely a kopár, szürke télivégi napokban nemcsak ruhatárunkat, hanem hangulatunkat is feldobja. FA sapka bő, kissé beret szerű fazonja elég teret hagy frizuránknak is, illetve szépen keretezi arcunkat, nem szorul rá. Ha kedveled a színes, szabadságot sugárzó, mégis harmonikus bohémchic stílust, ezt a sapkát szívből ajánlom.Teljesen egyedi, több ilyen nem volt, és nem is lesz!
Mérete: 56-58
Anyaga: gyapjú-akril keverékfonalak

Színterápia horgolt sapka jellemzői

kézműves termék, készítette: csipkekert
anyag/összetevő

technika

termékkód
3648956

feltöltve
2020. február 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Színterápia horgolt sapka szállítása

Személyes átvétel Szentendrén, Budapesten, ill. ha több hetes várakozás belefér, Szegeden, Pécsett és Győrben megoldható.
A postaköltség körülbelüli érték, vásárlás esetén pontosítunk.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 800 Ft 1 800 Ft
foxpost 1 000 Ft 1 000 Ft
értesítés nélküli postán maradó küldemény 900 Ft 900 Ft

Színterápia horgolt sapka alkotója: csipkekert

csipkekert
Magamról
Pete Klára vagyok, három lány anyukája. Bölcsészként végeztem, de mióta anya vagyok, inkább a kézzel fogható és készíthető, szemet gyönyörködtető dolgok érdekelnek. Egy éve foglalkozom kézműves termékek készítésével. A csipkék változatos világa elbűvöl, kimondottan foglalkoztat, hogy hogyan lehet őket különböző stílusú anyagokkal kombinálni.
Egyelőre díszpárnák és táskák között válogathatsz boltomban.

Alkalmazott technikák

varrás, rátét, horgolás

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek