Tavaszi ajtódìsz sárga, fehér, zöld színű

Sárga, fehér, zöld színű tavaszi kopogtató sok- sok virággal! Átmérője 25 cm.Azonnal postázható,készleten lévő termék.

kézműves termék, készítette: dreschereva
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: selyemvirág, szarazvirag, termes, selyemszalag
technika: mindenmás, virágkötés

Tavaszi ajtódìsz sárga, fehér, zöld színű

Tavaszi ajtódìsz sárga, fehér, zöld színű leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Sárga, fehér, zöld színű tavaszi kopogtató sok- sok virággal! Átmérője 25 cm.Azonnal postázható,készleten lévő termék.

Tavaszi ajtódìsz sárga, fehér, zöld színű jellemzői

kézműves termék, készítette: dreschereva

színek

termékkód
3653313

feltöltve
2020. február 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Tavaszi ajtódìsz sárga, fehér, zöld színű szállítása

A selyemvirágcsokrot buborék fóliába csomagolva postázom,hogy ne sérüljön.Garanciát vállalok érte./nem volt rá példa hogy megsérült volna/

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 630 Ft 1 630 Ft

Tavaszi ajtódìsz sárga, fehér, zöld színű alkotója: dreschereva

dreschereva
Nagyon régóta készültem,hogy megtanuljam a selyemvirágcsokor készítést.Szerelmese voltam ezeknek a gyönyörű maradandó örök csokroknak.Ahogy időm engedte innen -onnan ellestem,elsajátítottam a technikát.Próbálok mindig újat tanulni. Hobbimmá vált,így nagyon szívesen készítem.Mire elkészül egy alkotás,nehezen válok meg tőle.Gondolom minden kézműves így van ezzel!A rózsák szirmonként ,selyemszalagból készülnek,ragasztással esetleg varrással.Időigényes készíteni,de esti időtöltésnek kiváló egy kis jó filmnézés mellett is.Imádom!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek