14 oldalas foglalkoztató könyv fiúknak, lányoknak, csendeskönyv

Textilkönyv, babakönyv, ineteraktív foglalakoztató és készségfejlesztő játék, csendeskönyv, filc játék Ez a textil foglalkoztató kiskö...

kézműves termék, készítette: Babam
rendelésre készül, elkészítési idő: ~8 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: filc, pamut, vászon, tépőzár, gomb, cipzár
technika: varrás, patchwork, foltvarrás

14 oldalas foglalkoztató könyv fiúknak, lányoknak, csendeskönyv

14 oldalas foglalkoztató könyv fiúknak, lányoknak, csendeskönyv leírása

Textilkönyv, babakönyv, ineteraktív foglalakoztató és készségfejlesztő játék, csendeskönyv, filc játék

Ez a textil foglalkoztató kiskönyv megrendelésre készült.

Anyaga filc és pamutvászon legnagyobb részben. Mérete 20*20 cm.
Oldalak száma 14, ebbe beletartozik a két fedőoldal is.

Minden oldalon külön készségfejlesztő, kéz-szem koordinációs gyakorlatok, játékok találhatok. (szín és forma párosító, cipzár és gombolós gyakorlatok, számolós gyakorlatok, óra használat, képkirakó, hajfonás, öltöztetős babák, ujjbábok, puzzle, számológép, betúk, számok stb.)

Kérésre a gyakorlatok a gyermek korának, nemének és készségeinek fejlesztésének megfeleően változtathatóak.

Gyermeked nevét az előlapra feljrhatjuk. :) de nem kötelező.

A termék nemdohányzó és állatokttól elzárt kisműhelyben készül.

Köszönöm, hogy minket és Babámat váalsztottad !

14 oldalas foglalkoztató könyv fiúknak, lányoknak, csendeskönyv jellemzői

kézműves termék, készítette: Babam
anyag/összetevő

termékkód
2776230

feltöltve
2020. február 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

14 oldalas foglalkoztató könyv fiúknak, lányoknak, csendeskönyv szállítása

Szállítási feltételek: alapszállítási feltételek postával az általad kért módon. Más szállítási lehetőségeket is tudunk egyeztetni a megadottakon kívül.

Garancia: minden általam elkészített termék egyedi megrendelés ée nem széria gyártmány. Ezért mindig előre egyeztetjük a termék pontos részleteit. Ha mégsem lennél valamilyen okból megelégedve vele, a kézhezvételtől számított 1 héten belül juttasd vissza hozzám és hibát kijavítjuk vagy visszatérítjük költségeidet.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 850 Ft 1 850 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 850 Ft 1 850 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 850 Ft 1 850 Ft
postán maradó előre fizetéssel 1 580 Ft 1 580 Ft

14 oldalas foglalkoztató könyv fiúknak, lányoknak, csendeskönyv alkotója: Babam

Babam
Móni vagyok és örülök, hogy rámtaláltál!

Mit kell tudnod rólam? Nos dióhéjban a történetem hasonló sok más anyukáéhoz akik gyermekvállalás után vállalkozók lettek, hogy idejüket maguk öszhassák be a család és munka között.

Mindig is kreativoskodtam, kicsi gyerek korom óta készültek az ajándékok anyunak, apunak, nagyinak. Később ékszereket készíttem leginkább bőrből, kavicsokből és kagylókból, majd az első komolyabb munkahelyem is egy ékszer üzletben volt. Később beleszerettem az üvegfestésbe és még sok másba.

A varrás valahogy mindig ott volt de csak mint hasznos tudás és nem mint kreatív élmény.

Második kislányom születésekor válltam igazi hordozós anyukává és ekkor varrtam meg első kézzel hímzett kalocsi mintás mei taiunkat a "Panna babahordozót", majd az első télre a hordozós dzsekit és aztán így tovább.

Aztán hordozós anyuka ismerőseim és barátaim elkezdtek ajánlani másoknak és beindultak a dolgok. :)

Az első foglalkoztató könyvet is megkeresésre készítettem akkor még azt sem tudtam mi az a csendes könyv vagyis akkoriban quiet book. Bár akkor megfogadtam, hogy én soha többet nem akarok ilyen sok kis darabból készült, aprőlékos kis cuccot csinálni de aztán hirtelen csak jöttek a kérések.

A másik nagy szerelem a patchwork és a quiltek, és úgy érzem még rengeteg technikával fogok megismerkedni a jövőben :)

Minden termék a saját műhelyemben készül, több kevesebb segítséggel. Ez egy nem dohányzó és mindenféle ksiállattól mentes műhely, egy csendes kis városban kelet Mgayarországon.

Imádom a kihívásokat, úgyhogy várom, kéréseidet és én meg is fogom valósítani amit te megálmodtál. Legalábbis nagyon fogok igyekezni :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek