Fekete arany ékszerszett, szalagavató bálra, ballagásra, névnapra, születésnapra.

HÁRMAT FIZET NÉGYET KAP. HÁROM db. BÁRMILYEN SZETT VÁSÁRLÁSA ESETÉN, AZ AJÁNDÉKKOSÁRBAN LÉVŐ ÉKSZEREK KÖZÜL VÁLASZTHATÓ KI A NEGYEDIK, ...

kézműves termék, készítette: Dittiffany
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: ékszerüveg, ékszer szerelék, bőrszál, dichroic, sodrony
technika: ékszerkészítés, üvegművészet

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Fekete arany ékszerszett, szalagavató bálra, ballagásra, névnapra, születésnapra.

Fekete arany ékszerszett, szalagavató bálra, ballagásra, névnapra, születésnapra. leírása

HÁRMAT FIZET NÉGYET KAP.
HÁROM db. BÁRMILYEN SZETT VÁSÁRLÁSA ESETÉN, AZ AJÁNDÉKKOSÁRBAN LÉVŐ ÉKSZEREK KÖZÜL VÁLASZTHATÓ KI A NEGYEDIK, AMI AJÁNDÉK.
AZT NEM KELL KOSÁRBA TENNED ill. MEGVÁSÁROLNOD, CSAK MEGÍROD A KIVÁLASZTOTT ÉKSZER MEGNEVEZÉSÉT ÉS ÉN POSTÁZOM A TÖBBI ÉKSZERREL EGYÜTT.

Fusing technikával készült elegáns ékszerszett.
Csúcsminőségű fekete és arany gyémánt fénnyel csillogó dichroic üvegből olvasztottam. Nikkelmentes szerelékkel felszerelve, fekete bőrszálra fűztem.
A fém alkatrészek nikkelmentesek.
Medál mérete 4.0x 1,8 cm
Fülbevaló mérete 1,8cm
Saját tervezésű hajlított ékszerszett,
sajnos már van aki másolja.
Letisztult forma, elegancia és ragyogó színárnyalat jellemzi ezeket az ékszereket.

Fekete arany ékszerszett, szalagavató bálra, ballagásra, névnapra, születésnapra. jellemzői

kézműves termék, készítette: Dittiffany

színek

típus
fizikai

termékkód
3725590

feltöltve
2020. május 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fekete arany ékszerszett, szalagavató bálra, ballagásra, névnapra, születésnapra. szállítása

Kedves Vásárlók!
A járványra való tekintettel most csak háztól-házig történő csomagszállítással tudom a megvásárolt termeket elküldeni.
Ha szeretnéd lefoglalni az általad kiválasztott terméket, hogy a járvány elmúlása után biztosan a Tiéd legyen, kérlek írj és megbeszéljük.
Bármelyik termékem lefoglalható, semmilyen kötelezettséggel nem jár, és a veszély elmúlása után postai szállítással is tudom küldeni.
Munkáimat saját magam készítem, garantáltan egyedi terméket vásárolsz.
Vársárlást követő 14 napon belül a terméket kérésedre visszavásárolom.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft

Fekete arany ékszerszett, szalagavató bálra, ballagásra, névnapra, születésnapra. alkotója: Dittiffany

Dittiffany
Üdvözöllek Kedves Látogató!
Boltomban üvegolvasztásos technikával készült, különböző stílusú üvegékszereket, valamint dísz és használati tárgyakat találsz.
Az ékszerek és az üvegtárgyak megtervezése és elkészítése nekem kikapcsolódást és feltöltődést jelent.
Termékeimet magam készítem, saját terveim alapján, évtizedek óta tervezéssel foglalkozom.
Boltomban megtalálható az egyszerű, alkalmi és exkluzív ékszerek is.
Legújabb kollekcióim a hajlított üvegékszerek, amelyek saját terveim alapján készültek.
Sajnos van, aki már megpróbálja utánozni.
Termékeimet csúcsminőségű alapanyagból készítem, aprólékos munkával.
Ékszereim fém alkatrészei ródiumozott, antiallergén anyagból készültek.
A medálok tartozéka a lánc, delfin kapoccsal és hosszabbítóval ellátva. Választható bőrszál, fémlánc, viaszolt szál, vagy sodrony.
A megvásárolt terméket az utalás beérkezte után postázom, így egy-két napon belül az ékszer megérkezik.
Bármi kérdésed van, írj üzenetet és megbeszéljük.
A járványra való tekintettel most csak háztól-házig történő csomagszállítással tudom a megvásárolt termeket elküldeni.
Jó válogatást.
Edit

KÉSZLETKISÖPRÉS!
KETTŐT FIZET, HÁRMAT KAP.
KETTŐ db. BÁRMILYEN SZETT VÁSÁRLÁSA ESETÉN AZ AJÁNDÉKKOSÁRBAN LÉVŐ ÉKSZEREK KÖZÜL VÁLASZTHATÓ KI a HARMADIK, AMI AJÁNDÉK.
AZT NEM KELL KOSÁRBA TENNED, ill. MEGVÁSÁROLNOD, CSAK MEGÍROD a KIVÁLASZTOTT ÉKSZER MEGNEVEZÉSÉT, és ÉN POSTÁZOM a TÖBBI ÉKSZERREL EGYÜTT.
JÓ VÁSÁRLÁST KÍVÁNOK.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek