Köszönet ajándék szív zöld mázas

Fehér agyagból nyújtottam ezt a fellógatható kis díszt, és egy régi-régi csipkét nyomtam bele mintának. Égetés után áttetsző mázba már...

kézműves termék, készítette: tunderkert67
rendelésre készül, elkészítési idő: ~30 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: agyag, máz, selyem szalag
technika: kerámia

Köszönet ajándék szív zöld mázas

Köszönet ajándék szív zöld mázas leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Fehér agyagból nyújtottam ezt a fellógatható kis díszt, és egy régi-régi csipkét nyomtam bele mintának. Égetés után áttetsző mázba mártottam, és ismét égettem. Esküvői emléknek tökéletes ajándék lehet, ha a nevetek is rákerül. A hátuljára esetleg a dátumot is belekarcolhatom.
Mérete: 8,5x8,5 cm

Köszönet ajándék szív zöld mázas jellemzői

kézműves termék, készítette: tunderkert67
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3605312

feltöltve
2020. február 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Köszönet ajándék szív zöld mázas szállítása

Személyesen Mezőkövesden naponta, Füzesabonyban vasárnaponként, Egerben iskolai napokon vehető át.
Ha van a közeledben MPL csomagautomata, oda tudom küldeni. Más csomagautomatába nem szállít a posta. Lejjebb találod a lehetőségeket, és árakat.
Törékeny díjat nem érdemes igénybe venni, jól be tudom csomagolni.
A termékeimért garanciát vállalok.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 550 Ft 1 550 Ft
MPL csomagautomata 890 Ft 890 Ft
Postán maradó 1 napos határidő 1 400 Ft 1 400 Ft
Házhoz menő 1 napos határidő 1 790 Ft 1 790 Ft

Köszönet ajándék szív zöld mázas alkotója: tunderkert67

tunderkert67
Már kisgyermekként elbűvölt az agyag, formálhatóságával, hasznosíthatóságával, az edények egyediségükkel, számtalan forma és minta variációikkal. Boldog vagyok mert megadatott nekem hogy agyaggal dolgozhassak. Szívesen használom is a belőle készült edényeket, de készíteni még nagyobb öröm. Elvégeztem egy fazekas iskolát, ahol rengeteg mindent tanultunk,de azt hiszem soha sem fogok mindent tudni erről a csodálatos mesterségről.
Munkáimba szívesen beleszövöm a számomra fontos dolgokat, a szeretetet, hitet, család szeretetet.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek