Leveles, kisméretű, állítható magasságú táska sok zsebbel és pöttyökkel. A táskapántok végén található karabínerrel válltáskává, illetv...

kézműves termék, készítette: zsuzsihopp
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: gyöngyvászon, műbőr, orkánszövet, flíz, heveder, cipzár, cérna, fém karabíner
technika: varrás

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

EditBag hátizsák/válltáska

EditBag hátizsák/válltáska leírása

Leveles, kisméretű, állítható magasságú táska sok zsebbel és pöttyökkel.
A táskapántok végén található karabínerrel válltáskává, illetve hátizsákká alakítható.
Az alapanyaga fekete, fényes felületű gyöngyvászon valamint fekete és ezüst színű, kristályos felületű műbőr.
A bélése fekete és szürke orkánszövet.
Elején a levélminta négy különálló, kicsi zsebként funkcionál. A hátoldalon egy nagy zseb található.
A fém karabínerrel záródó főzsebben két kicsi, valamint egy cipzáros nagyobb zseb van.
Vatelin réteg ad tartást a formájának.
Méretek: magassága 23-30 cm között állítható, nyitott állapotban 35 cm. Szélessége 22 cm, mélysége 9 cm.
A táskapántok hossza 125 cm-ig állítható.

EditBag hátizsák/válltáska jellemzői

kézműves termék, készítette: zsuzsihopp

technika

típus
fizikai

termékkód
3772451

feltöltve
2020. június 30.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

EditBag hátizsák/válltáska szállítása

Személyes átvételre a VII. kerületben, előre egyeztetett helyen és időpontban van lehetőség.

Postázás:
Szállításra minden esetben kizárólag a mindenkori postai díjszabásnak megfelelő összeget számítom fel.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 735 Ft 1 735 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 2 065 Ft 2 065 Ft
Postán maradó csomag 1 615 Ft 1 615 Ft

EditBag hátizsák/válltáska alkotója: zsuzsihopp

zsuzsihopp Meska interjú az alkotóval »

Szabó Zsuzsi vagyok, egy táskabolond táskakészítő.
Az egyedi tárgyak készítése gyermekkori szerelem az életemben. Kicsi korom óta varrok, gyerekként a babaruhától kezdve a cipőkön át a legkülönfélébb használati tárgyakig mindenfélét készítettem. Mára a varrás nagyon fontos önkifejezési formává vált számomra, hiszen a tervezési és kivitelezési folyamat során a textilekből a színeken, a formákon és a különböző textúrákon keresztül közvetíthetem az érzéseimet és a gondolataimat.
Táskakészítéssel a főiskolai évek alatt kezdtem el foglalkozni. Rajz-vizuális kommunikáció szakos hallgatóként mindig igény volt egy nagyobb, érdekesebb és praktikusabb táskára, így került lassan előtérbe a táskakészítés, amely azóta hobbi, munka és szerelem egyaránt.

Imádom a textileket, igazi rajongójuk és gyűjtőjük vagyok. A pamutvászontól a hímzett szöveten keresztül a vízlepergető vásznakig minden szövött, kötött, horgolt anyag szóba jöhet, az állati bőrről és szőrméről viszont azt gondolom, hogy jobb, ha az állatok viselik. Szeretek kísérletezni a különböző színű, mintájú, textúrájú anyagok kombinációjával.
A funkcionalitás nagyon fontos szempont a számomra. Ezért a táskáimon a mintának szinte minden esetben funkciója van. Így alakítottam ki egyik kedvencemet, a levél formájú zsebekkel díszített övtáskát, majd a válltáskát 2010-ben, amely egyik fő ismertetőjele lett a munkáimnak.
A levél motívum gyerekkorom óta végigkíséri a kreatív tevékenykedésemet, letisztult, egyszerű formájával és a levelek erezetéből adódó egyszerű mintájával a harmóniát, a nőiességet, az egyszerű nagyszerűséget szimbolizálja a számomra.
Később ezt a típust elkezdtem variálni, így ma már számtalan változata szerepel a repertoárban, mind a színvilág, mind a szabás tekintetében.
Szeretek szöszmötölni, ebből jön az alkotásaim másik fő jellegzetessége a pötty, amiket én készítek el és varrok fel minden munkámra. Legtöbbször úgy érzem, hogy a pöttyökkel teszem fel az ?i?-re a pontot, még több színt és vidámságot teszek bele az adott darabba, mára szinte szignóként használom.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek