Csodálatosan finom szemránckrémet készítettem rózsa- és csodamogyoró(hamamelis)vízzel bio sheavajból, bio kakaóvajjal, mangóvajjal, bio...

Eladva

Kattints a termék aktuális oldalára »
Bio szemránckrém gránátalmaolajjal

Csodálatosan finom szemránckrémet készítettem rózsa- és csodamogyoró(hamamelis)v...

Ára: 690.- Ft
Megveszem

Tovább a termékoldalra »

Eladva

Kattints a termék aktuális oldalára »

Csodálatosan finom szemránckrémet készítettem rózsa- és csodamogyoró(hamamelis)v...

Ára: 690.- Ft
Megveszem

Tovább a termékoldalra »

Bio szemránckrém gránátalmaolajjal leírása

Csodálatosan finom szemránckrémet készítettem rózsa- és csodamogyoró(hamamelis)vízzel bio sheavajból, bio kakaóvajjal, mangóvajjal, bio makadámiaolajjal, bio jojobaolajjal és bio ligetszépe olajjal és bio gránátalmaolajjal.
A gránátalma olajnak különösen jó regeneráló, ránctalanító, revitalizáló hatása van.
Rendkívül gazdag telítetlen zsírsavakat tartalmazó illóolajokban, polifenolokat, C-vitamint, flavonoidokat, gyümölcscukrot tartalmaz, segíti a sejtek újraképződését és regenerálja a bőrszövetet, kiváló antioxidáns hatású.
Segíti a nap égette, gyulladt, száraz , irritált érzékeny bőr gyógyulását.

A krémet szantál, geránium, pálmarózsa és grapefruitolajokkal illatosítottam.

A termék súlya: 10 gramm

Bio szemránckrém gránátalmaolajjal jellemzői

Bio szemránckrém gránátalmaolajjal szállítása

Személyes átvétel Budapesten(Nyugati és Corvin köz) és Vácon lehetséges.
A termékek árát Paypal vagy banki átutalással, személyesen készpénzzel is fizetheted.
MPL csomagautomata több termék rendelése esetén 750 Ft.
10000 Ft feletti vásárlás esetén mindenfajta szállítás( Foxpost automata, Foxpost futár , MPL automata) ingyenes.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 490 Ft 1 290 Ft
6000 Ft felett előre utalással Foxpost automata 290 Ft 290 Ft
Foxpost terminál előreutalással 990 Ft 790 Ft
10000 Ft-os rendelésnél előre utalás után ingyenes szállítás 0 Ft 0 Ft

Bio szemránckrém gránátalmaolajjal alkotója: Nadler

Nadler
6 gyermekes édesanya vagyok, lassan 26 éve itthon, a családom szolgálatában.Az évek során sokat használtam az illóolajokat, a saját készítésű gyógyteákat, cseppeket, olajos kivonatokat a családom egészségének az érdekében, a gyógynövények a gyermekeim barátai is.

A szappanjaimhoz felhasznált kecsketejet a húgom farmjáról szerzem be, ahol az állatok semmiféle vegyszert tartalmazó táplálékot nem kapnak, erdőben, réten-mezőn legelnek télen-nyáron.

A SZAPPANJAIMHOZ NEM HASZNÁLOK PÁLMAOLAJAT, mivel a pálmaolajfa termesztéséhez esőerdőket kell ki irtani, emiatt ritka állatfajok vesztik el otthonaikat és a kihalás szélére kerülnek, az esőerdők pusztulása pedig hozzájárul a felgyorsuló globális felmelegedéshez.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek