Arcmaszk női, kamasz - szájmaszk, maszk - horgony mintás- textil maszk - mosható szájmaszk - egészségügyi felnőtt maszk

Fehér alapon piros horgonymintás arcmaszk. Anyaga kétrétegű öko pamut, 40°C-on mosható . Külseje mintás, a belső rész fehér színű. A g...

kézműves termék, készítette: bmgabriella
anyaga: pamut textil, cérna, gumi
technika: varrás

Arcmaszk női, kamasz - szájmaszk, maszk - horgony mintás- textil maszk - mosható szájmaszk - egészségügyi felnőtt maszk

Arcmaszk női, kamasz - szájmaszk, maszk - horgony mintás- textil maszk - mosható szájmaszk - egészségügyi felnőtt maszk leírása

Fehér alapon piros horgonymintás arcmaszk.
Anyaga kétrétegű öko pamut, 40°C-on mosható . Külseje mintás, a belső rész fehér színű.

A gumi fix, nagyobb fejre készült. A gumikarika átmérője 8,5 cm. (Ha kisebb gumival szeretné kérésre lerövidítem.)

A maszk nem véd a vírusfertőzésektől, nem orvosi maszk.

A maszkot mossuk ki minden használat után és forró vasalóval vasaljuk át - a gumik érintését kerülve.

A szájmaszk mérete: szélessége 25 cm, magassága középen 14,5 cm-es.

Arcmaszk női, kamasz - szájmaszk, maszk - horgony mintás- textil maszk - mosható szájmaszk - egészségügyi felnőtt maszk jellemzői

kézműves termék, készítette: bmgabriella
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3686167

feltöltve
2020. március 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Arcmaszk női, kamasz - szájmaszk, maszk - horgony mintás- textil maszk - mosható szájmaszk - egészségügyi felnőtt maszk szállítása

A kézhezvételt követő 14 napon belül a vásárlót indoklás nélküli elállási lehetőség illeti meg. Irányadó a 45/2014(II.26.)Kormányrendelet.

Személyes átvételre Pécsen, a történelmi belvárosban van lehetőség, előre egyeztetett időpontban.

A postai küldemény szállítási módnál kis selyemtasakban,bélelt borítékban küldöm az ékszert. ( 2017. január 1-től a posta a 2,4 cm-nél vastagabb küldeményeket csak csomagként veszi fel.)

A postán maradó levél szállításnál díszdobozban,bélelt borítékban küldöm az ékszert.
Kérem, hogy ennél a szállítási módnál adja meg annak a postának a címét ahová a küldeményt kéri.
A küldemény feladásáról és a küldeményazonosítóról e-mailban tájékoztatást küldök.
A posta nem küld értesítést arról, hogy a hivatalba megérkezett a küldemény, be kell érte menni. Várható érkezése a postára a feladást követő második nap.

A FOXPOST és az MPL csomagautomata szállításnál kérem, adja meg az automata címét, ahova a küldeményt kéri.

A FOXPOST csomagautomata,MPL csomagautomata szállítási módnál bélelt borítékban és díszdobozban küldöm az ékszert.

Utánvétre nincs mód.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 590 Ft 950 Ft
MPL postaautomata (előre fizetéssel) 990 Ft 990 Ft

Arcmaszk női, kamasz - szájmaszk, maszk - horgony mintás- textil maszk - mosható szájmaszk - egészségügyi felnőtt maszk alkotója: bmgabriella

bmgabriella
Békési-Marton Gabriella vagyok. Egyedi tervezésű, kézműves ékszereket készítek. 20 éve zománcozom. Főleg a rekeszzománc technikát alkalmazom. A lealapozott, kiégetett fémlemezre vékony, lapított drótból alakítom ki a mintát. Ezt feltöltöm ékszerzománccal, majd kiégetem. Az égetés után a zománcot megcsiszolom, ha szükséges, újra feltöltöm, megint kiégetem, lesavazom és polírozom.
A másik anyag, amellyel dolgozom, az iszapzománc. A lealapozott, kiégetett fémlemezt bevonom ezzel a zománccal, és száradás után belekarcolom a mintát és kiégetem. Kifestem, majd újra égetem.
Szakmám ötvös-aranyműves. Ötvösmunkáimban is a hagyományhoz szeretek ragaszkodni. Szívemhez közel áll a magyar díszítőművészet. Motívumvilágát ötvös- és zománcos munkáimban szívesen feldolgozom.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek