Hévízi iszapos-algás kecsketejszappan neem olajjal 150 gr

Nagyon bevált a hévízi iszap a fejbőrömre samponszappanként, felváltva használom a kátrányossal, a seborreának hűlt helye. Elkészítette...

Eladva

Kattints a termék aktuális oldalára »

Nagyon bevált a hévízi iszap a fejbőrömre samponszappanként, felváltva használom...

Ára: 790.- Ft
Megveszem

Tovább a termékoldalra »

Eladva

Kattints a termék aktuális oldalára »

Nagyon bevált a hévízi iszap a fejbőrömre samponszappanként, felváltva használom...

Ára: 790.- Ft
Megveszem

Tovább a termékoldalra »

Hévízi iszapos-algás kecsketejszappan neem olajjal 150 gr leírása

Nagyon bevált a hévízi iszap a fejbőrömre samponszappanként, felváltva használom a kátrányossal, a seborreának hűlt helye.
Elkészítettem a fürdőszappan változatát is, de még kaolint, zöld agyagot és chlorella algát tettem hozzá, mivel tavaszi méregtelenítéshez szántam.
Az iszap és a neem olaj kissé erős illatát citrom, rozmaring, cédrus és levendula illóolajokkal közömbösítettem, kellemes, szolid, friss illatú szappan.

A neem olaj antibakteriális,gomba és parazitaölő.
Gyulladáscsökkentő hatása miatt jól alkalmazható ekcéma, pikkelysömör, és gombás megbetegedések esetén.Kénvegyületeinek köszönhetően korpa, pattanások, gyulladt fejbőr kezelésére kiváló.
A maga nemében egyedülálló hévízi iszap egyaránt tartalmaz szerves és szervetlen anyagokat, s a benne lévő rádiumsók és redukált kénvegyületek a gyógytényezők különleges értékeit képviselik.Kísérletek bizonyítják, hogy egyedülálló szépészeti hatásokkal is rendelkezik: kiüríti a salakanyagokat, fokozza a sejtek anyag cseréjét, növeli a kollagén termelést, és a benne lévő ásványi anyagok feltöltik a szervezetet. Kiválóan alkalmas az arc, nyak és dekoltázs ránctalanítására, kúraszerű használat esetén pedig akár alakformálásra is. Rendszeres alkalmazása során fokozza az immunrendszer védekezőképességét.

A termék súlya 150 gramm

Hévízi iszapos-algás kecsketejszappan neem olajjal 150 gr jellemzői

Hévízi iszapos-algás kecsketejszappan neem olajjal 150 gr szállítása

Személyes átvétel Budapesten(Nyugati és Corvin köz) és Vácon lehetséges.
A termékek árát Paypal vagy banki átutalással, személyesen készpénzzel is fizetheted.
MPL csomagautomata több termék rendelése esetén 790 Ft.
10000 Ft feletti vásárlás esetén mindenfajta szállítás( Foxpost automata, Foxpost futár , MPL automata) ingyenes.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 490 Ft 1 390 Ft
6000 Ft felett előre utalással Foxpost automata 290 Ft 290 Ft
Foxpost terminál előreutalással 990 Ft 790 Ft
10000 Ft-os rendelésnél előre utalás után ingyenes szállítás 0 Ft 0 Ft

Hévízi iszapos-algás kecsketejszappan neem olajjal 150 gr alkotója: Nadler

Nadler
6 gyermekes édesanya vagyok, lassan 26 éve itthon, a családom szolgálatában.Az évek során sokat használtam az illóolajokat, a saját készítésű gyógyteákat, cseppeket, olajos kivonatokat a családom egészségének az érdekében, a gyógynövények a gyermekeim barátai is.

A szappanjaimhoz felhasznált kecsketejet a húgom farmjáról szerzem be, ahol az állatok semmiféle vegyszert tartalmazó táplálékot nem kapnak, erdőben, réten-mezőn legelnek télen-nyáron.

A SZAPPANJAIMHOZ NEM HASZNÁLOK PÁLMAOLAJAT, mivel a pálmaolajfa termesztéséhez esőerdőket kell ki irtani, emiatt ritka állatfajok vesztik el otthonaikat és a kihalás szélére kerülnek, az esőerdők pusztulása pedig hozzájárul a felgyorsuló globális felmelegedéshez.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek