Ezt az apró kis meglepit gyufásdobozkába álmodtam teljes mértékben saját kezűleg elkészítve(nyomdázás,írás,rajzolás,ragasztások stb.).B...

képzőművész termék, készítette: BeuArt
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: gyufásdoboz, papír, ragasztó, tus, filc, nyomdafesték
technika: mindenmás, papírművészet

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Tenyérnyi cukiság cicásoknak

Tenyérnyi cukiság cicásoknak leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Ezt az apró kis meglepit gyufásdobozkába álmodtam teljes mértékben saját kezűleg elkészítve(nyomdázás,írás,rajzolás,ragasztások stb.).Bármilyen alkalomra készítek,kimeríthetetlen tárházam van :-) Csak meséld el,hogy kinek adod,mit szeret,mit rejtsen a minidoboz,milyen alkalomra szeretnéd!
Mérete,maga a gyufásdoboz: 5,5x3,5+1,2 magasság
Postázást levélként oldom meg,ajánlottan-előre utalással-,hogy ne kelljen csomagdíjat fizetni érte.

Tenyérnyi cukiság cicásoknak jellemzői

képzőművész termék, készítette: BeuArt

színek

típus
fizikai

termékkód
2760171

feltöltve
2020. május 23.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Tenyérnyi cukiság cicásoknak szállítása

A megvásárolt árut minden esetben ajánlott levélként vagy csomagként postázom. Személyes átvételre is van lehetőség előzetes egyeztetés alapján. Több termék vásárlása esetén a postaköltség változhat, a mindenkori postai díjszabás alapján számolom ki(ezt egyeztetünk).
A megvásárolt terméket 5 munkanapon belül kérném átvenni vagy az árát utalni!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Levélpostai küldemény ajánlottan,előre utalással 445 Ft 590 Ft

Tenyérnyi cukiság cicásoknak alkotója: BeuArt

BeuArt
Egész életemben szippantgattam magamba a képzőművészetet,már kiskoromtól édasapám varázsolt el,aki szobrászkodott akkor.Azóta szerzett végzettségeim: porcelánfestő;gyermek kézműves klubvezető;tűzzománc;Tiffany üveg készítő;szőnyegszövő;művelődésszervező(és két évfolyam a rajztanszéken...),gyermekjóga oktató.Ebből kifolyólag munkáim is végzettségeimhez alakultak:fejlesztőgrafikus az akkori Alföldi porcelángyárban;kirakatrendező-dekoratőr(számos áruházban,boltban,butikban városszerte);virágkötő;képzőművész szakkörvezető általános iskolában;magánvállakozóként szőnyegszövő és bútór díszítőfestő;s végül évtizedek óta grafikus-festő(saját műtermecskémben) :-) ,képzőművészeti és kézműves foglalkozás vezető(+ magántanár),gyermekjóga oktató.
Túl vagyok 30 kiállításon és sok versenyen ,megmérettetésen,zsűri különdíjon is.
Az én világom elég elvarázsolt,vonzódom a spiritualitáshoz,Buddhizmushoz,lenyűgöz a szecesszió és az impresszionizmus,a természet apró szépségei,de az extrémebb dolgokba is gyakran belekóstolok.Ezek egyvelegével,tapasztalataimmal alakult ki hosszú évtizedek során látásmódom,színvilágom,kifejezőeszközeim,egyfajta "Beás" dolgaim.
2016/2017 óta nyitottam a világ felé a Webes felületeken is s nem bánom,mert rengeteg visszacsatolást kapok azóta.
Boldoggá tesz,ha alkotásaimmal,másokat is elvarázsolok :-)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek