Nowaste szalvéta és tüll bevásárló zsák szettben

Cseréld le az egyszer használatos szalvétákat és műanyag szatyrokat ezekre a nyári, flamingó mintás újra és újra használható, Öko-Tex m...

kézműves termék, készítette: annailles
anyaga: pamut
technika: varrás

Nowaste szalvéta és tüll bevásárló zsák szettben

Nowaste szalvéta és tüll bevásárló zsák szettben leírása

Cseréld le az egyszer használatos szalvétákat és műanyag szatyrokat ezekre a nyári, flamingó mintás újra és újra használható, Öko-Tex minősítésű anyagból készült szalvétára és tüll szatyorra. A szalvéta belső rétege PUL anyag, ami a nedvességet nem engedi át.
A tüll szatyor mérete 31 x 20 cm.
A szalvéta mérete 30 x 30 cm, egy zsemle, szendvics fér el benne.

A szalvétát én 40 °C-on szoktam mosógépben mosni, vasalni nem szabad, a vízálló réteg miatt. A tüll szatyrot

Azért kezdtem el ilyen újraszalvétában hordani a szendvicseimet, kenyereimet a hétköznapokban, mert elgondolkoztam, ha minden nap egy műanyag zacskót használok erre a célra, még ha gyakran többször is fel lehet használni azt a zacskót, akkor is csak magam, sok műanyag hulladékot termelek a hetek során. Ha Te is csökkenteni szeretnéd a napi hulladék mennyiséget, próbáld ki ezeket az újra és újra használható szalvétákat, szatyrokat. Szerintem könnyen meg lehet szeretni a használatukat. :)

Nowaste szalvéta és tüll bevásárló zsák szettben jellemzői

kézműves termék, készítette: annailles
összetevő

technika

típus
fizikai

termékkód
3740860

feltöltve
2020. május 27.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Nowaste szalvéta és tüll bevásárló zsák szettben szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 850 Ft 950 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 950 Ft 1 050 Ft

Nowaste szalvéta és tüll bevásárló zsák szettben alkotója: annailles

annailles
Kedves Érdeklődő!

A termékeket a nővéremmel együtt készítjük. A boltunkban főként nowaste termékekkel találkozhatsz. Olyan szépségápolási és minden nap használatos termékeket árulunk amelyek segítségével te is környezetbarátabb életmódot élhetsz. Célunk, hogy azokhoz is közelebb vigyük a hulladékmentes életmódot akiknek maguktól nincs idejük otthon többszörhasználatos termékeket varrni az eldobhatók helyett. Mi elkészítjük neked a sminklemosó kendőket, arctisztító korongokat és bevásárló szatyrokat. Neked már csak az a dolgod, hogy használd őket! :)

A nowaste termékek mellett ásványkövekből készült karkötőket is árulunk. A karkötők különböző dolgokat szimbolizálnak, a leírásaikban mindig megtalálod a kövek különleges hatásait. :)

Bármilyen egyedi kéréssel fordulj hozzánk bátran! Ha más színben, mintában, formában vagy méretben szeretnéd megvásárolni a termékeket vagy többet egy csomagban az is megoldható! :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek