Rendőrautó mintás egészségügyi kiskönyv borító és irattartó műbőrből NÉVHÍMZÉS NÉLKÜL

A kiskönyv borító tok kisbabád egészségügyi kiskönyvének és iratainak tárolására alkalmas. 5db irat+ a TAJ kártya fér el benne. A kívül...

kézműves termék, készítette: kiskonyvem
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: műbőr, mágneszár
technika: varrás

Termék ára: 4 000.- Ft / db

szállítási díj, feltételek
Kiegészítő
Szín
Vásárlás most

kosárba
egyedi kérésem van
A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Rendőrautó mintás egészségügyi kiskönyv borító és irattartó műbőrből NÉVHÍMZÉS NÉLKÜL

Termék ára: 4 000.- Ft / db

szállítási díj, feltételek
Kiegészítő
Szín
Vásárlás most

kosárba
egyedi kérésem van

Rendőrautó mintás egészségügyi kiskönyv borító és irattartó műbőrből NÉVHÍMZÉS NÉLKÜL leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

A kiskönyv borító tok kisbabád egészségügyi kiskönyvének és iratainak tárolására alkalmas. 5db irat+ a TAJ kártya fér el benne. A kívülről rávarrt kapocs mágneszárral rögzül a borító elején.

A kiskönyvborító kb. 13,5cm széles, és kb. 18-19cm magas, így mint a 12,5cmx17cm-es, mindpedig a 13,2cm széles kiskönyvek is beleférnek.

A műbőrnek köszönhetően nedves törlőkendővel vagy vizes ruhával tökéletesen tisztán tartható.

Amennyiben szeretnél rá névhímzést (mint a képen), a termék ára 500.- forinttal több lesz. A névtábla helyére a 4000.- forintos NÉVHÍMZÉS NÉLKÜLI termékre -a kiskönyv borító színeivel megegyező- szívecskék vagy kisfiúknak csillagocskák kerülnek. Kérlek jelezd megrendeléskor, hogy mi kerüljön a névtábla helyére.

Továbbá ha szeretnél rá névhímzést, kérlek, megrendeléskor jelezd nekem a megjegyzésben.
A kiskönyv alapszínét is kiválaszthatod a megrendeléskor. A mintát igyekszem mindig az alapszínnel harmonizálva összeállítani. Pl. a róka pucsija ha szürke alapra készül, kék vagy menta lesz, hogy színt vigyek bele, és fordítva. Ha konkrét elképzelésed van, nyugodtan írd bele a megjegyzésbe, ha van hozzá anyagom, és megvalósítható, akkor olyanra készítem. :)

A személyes átvétel kizárólag SZEGEDEN megoldható!

Rendőrautó mintás egészségügyi kiskönyv borító és irattartó műbőrből NÉVHÍMZÉS NÉLKÜL jellemzői

kézműves termék, készítette: kiskonyvem
összetevő

technika

színek

anyag

típus
fizikai

ajándék nekik

termékkód
3764368

feltöltve
2020. június 22.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rendőrautó mintás egészségügyi kiskönyv borító és irattartó műbőrből NÉVHÍMZÉS NÉLKÜL szállítása

Személyes átvételre kizárólag SZEGEDENen van lehetőség!

Választható szállítási módok:
FOXPOST Automatába: 999.- forint
FOXPOST Házhozszállítással: 1399.- forint
GLS Házhozszállítás: 1499.- forint
Személyes átvétel SZEGEDEN: 0.- forint

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
FOXPOST Automatába 999 Ft 999 Ft
FOXPOST Házhozszállítással 1 499 Ft 1 499 Ft
Személyes átvétel SZEGEDEN 0 Ft 0 Ft
Ajánlott, elsőbbségi levél Magyar Posta 920 Ft 920 Ft

Rendőrautó mintás egészségügyi kiskönyv borító és irattartó műbőrből NÉVHÍMZÉS NÉLKÜL alkotója: kiskonyvem

kiskonyvem
Babáknak és kisgyerekeknek készítek egészségügyi kiskönyv borítókat műbőrből. A technikát jómagam fejlesztettem ki, applikálást vegyítem a gépi hímzéssel és varrással. A gépi hímzéssel kb. két éve ismerkedem, saját mintákat azonban mindössze egy éve kezdtem el készíteni. Sokáig nem hagyott nyugodni a tudat, hogy sokkal többet is ki lehetne hozni a kis háztartási hímzőgépből, ezért elkezdtem utánajárni a különböző fortélyoknak. A varrás anyai ágon két generáció jóvoltából öröklődött rám, így -mindössze három évvel ezelőtt- egészen gyorsan megtanultam varrni. Az állatos mintákat szeretem a legjobban elkészíteni, de hozott anyagból is szívesen dolgozom. Mindig szerettem rajzolni, kézműveskedni, így egészen a minta megtervezésétől, digitalizálásán keresztül a végső simításokig szívesen dolgozom rajtuk.
Remélem, mindenki talál az ízlésének megfelelő darabot, amennyiben nem, várom az üzeneteket és a jótanácsokat. :-) Kellemes barangolást a boltomban!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek