Sörös-biomézes-tojásos samponszappan

A mézes-tojássárga keveréket régóta használtam hajmosáshoz, ha nem volt kedvem a samponokhoz.Kiválóan tisztította és ápolta a hajamat, ...

Eladva

Kattints a termék aktuális oldalára »

A mézes-tojássárga keveréket régóta használtam hajmosáshoz, ha nem volt kedvem a...

Ára: 800.- Ft
Megveszem

Tovább a termékoldalra »

Eladva

Kattints a termék aktuális oldalára »

A mézes-tojássárga keveréket régóta használtam hajmosáshoz, ha nem volt kedvem a...

Ára: 800.- Ft
Megveszem

Tovább a termékoldalra »

Sörös-biomézes-tojásos samponszappan leírása

A mézes-tojássárga keveréket régóta használtam hajmosáshoz, ha nem volt kedvem a samponokhoz.Kiválóan tisztította és ápolta a hajamat, fejbőrömet.

Most a samponszappanomat egészítettem ki a méz, sör és tojássárga hatóanyagaival.

A sörről is köztudott, hogy milyen csillogóvá teszi a hajszálakat, táplálja a hajhagymákat.

Makadámiaolajjal ápol ez a samponszappanom, amiről tudni kell, hogy a bőrrokon hatóanyagai révén könnyen felszívódik a bőr mélyebb rétegeibe, a szervezet sajátjaként fogadja el, puhítja, simítja és gazdagon hidratálja a bőrfelületet, de nem zsírosítja, ami fejbőrnél kifejezetten előnyös.

A tojássárga lecitint tartalmaz, ami természetes zsíroldó és tisztító anyag.

A szappant citrom, geránium és szantálolajokkal illatosítottam.

Biokamilla tea és világos sör adja a vizes összetevőket, kókuszolaj, olivaolaj, ricinusolaj, mogyoróolaj, kakaóvaj és makadámiaolaj adja a szappan olajos alapját.

Sárgaagyagot tettem még a szappanomba. A sárga agyag rendkívüli gyógyító hatású pl. alkalmas ekcéma kezelésére is. Nagyon intenzív hatású. Nagyszerű sejtregeneráló, méregtelenítő-, összehúzó- és gyulladáscsökkentő hatású.Ásványianyag tartalma - K, Mg, Si, Na, K, Fe - mellett tartalmaz luti peloidokat és nátrium-kloridot(tengeri só).

Normál és száraz hajra ajánlom.

A termék súlya: 80 gramm

Személyes átvétel Budapesten lehetséges.

A termékek árát Paypalon, banki átutalással, vagy készpénzzel is fizetheted.

Sörös-biomézes-tojásos samponszappan jellemzői

Sörös-biomézes-tojásos samponszappan szállítása

Személyes átvétel Budapesten(Nyugati és Corvin köz) és Vácon lehetséges.
A termékek árát Paypal vagy banki átutalással, személyesen készpénzzel is fizetheted.
MPL csomagautomata több termék rendelése esetén 790 Ft.
10000 Ft feletti vásárlás esetén mindenfajta szállítás( Foxpost automata, Foxpost futár , MPL automata) ingyenes.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 490 Ft 1 390 Ft
6000 Ft felett előre utalással Foxpost automata 290 Ft 290 Ft
Foxpost terminál előreutalással 990 Ft 790 Ft
10000 Ft-os rendelésnél előre utalás után ingyenes szállítás 0 Ft 0 Ft

Sörös-biomézes-tojásos samponszappan alkotója: Nadler

Nadler
6 gyermekes édesanya vagyok, lassan 26 éve itthon, a családom szolgálatában.Az évek során sokat használtam az illóolajokat, a saját készítésű gyógyteákat, cseppeket, olajos kivonatokat a családom egészségének az érdekében, a gyógynövények a gyermekeim barátai is.

A szappanjaimhoz felhasznált kecsketejet a húgom farmjáról szerzem be, ahol az állatok semmiféle vegyszert tartalmazó táplálékot nem kapnak, erdőben, réten-mezőn legelnek télen-nyáron.

A SZAPPANJAIMHOZ NEM HASZNÁLOK PÁLMAOLAJAT, mivel a pálmaolajfa termesztéséhez esőerdőket kell ki irtani, emiatt ritka állatfajok vesztik el otthonaikat és a kihalás szélére kerülnek, az esőerdők pusztulása pedig hozzájárul a felgyorsuló globális felmelegedéshez.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek