Négy mezeivirág a pipacsmezőben - üvegékszer medál és fülbevaló szett

Fusing technikával készült lazacszínű és pipacspiros medál hozzá illő háromszögletes lógós fülbevalóval. Átlátszó piros és lazacszínű é...

kézműves termék, készítette: ChillArt
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: színes üveg, nikkel mentes szerelék, millefiori virág, viaszos zsinór, organza szalag, ékszerüveg, delfin csatt
technika: ékszerkészítés, üvegművészet

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Négy mezeivirág a pipacsmezőben - üvegékszer medál és fülbevaló szett

Négy mezeivirág a pipacsmezőben - üvegékszer medál és fülbevaló szett leírása

Fusing technikával készült lazacszínű és pipacspiros medál hozzá illő háromszögletes lógós fülbevalóval.
Átlátszó piros és lazacszínű ékszerüvegből és 4 millefiori virágból olvasztottam ezt az ékszerszettet. Nikkelmentes szerelékkel vannak felszerelve, a fülbevaló orvosi acél, tehát teljesen allergiamentes! Én 20 évig nem hordtam fülbevalót, mert az aranytól is begyulladt, de nagy örömömre ezt most felvehetem (és a többi nikkelmenteset is), és semmi bajom!
A medálhoz illő, a képen látható 41 cm-es organza szalagos nyakláncra fűztem 5 cm-es hosszabbítóval, de kérheted bizsu nyaklánccal, vagy sodronyra fűzve is.
Medál mérete: 2,4 x 2,2 cm
Fülbevaló mérete: 1,3x3,6 cm, akasztóval együtt hossza: 5 cm.
Egyetlen szett készült belőle, tisztítása nedves ruhával ajánlott.

Négy mezeivirág a pipacsmezőben - üvegékszer medál és fülbevaló szett jellemzői

kézműves termék, készítette: ChillArt

típus
fizikai

termékkód
3772049

feltöltve
2020. június 30.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Négy mezeivirág a pipacsmezőben - üvegékszer medál és fülbevaló szett szállítása

Budapesten vagy Alsóörsön SZEMÉLYES ÁTVÉTEL is LEHETSÉGES! Az ékszerek szerelékei nikkelmentesek, a stiftes és lógós fülbevalók orvosi acélból készülnek, nem allergizálnak. Még én is tudom őket hordani, pedig 20 évig azért nem volt fülbevalóm, mert az aranyra is érzékeny voltam. A medálokat kérésre sodronyon vagy bizsu láncon is tudom küldeni. Általában a képen látható 41 cm-es delfinkapcsos szaténszalaggal szoktam küldeni (+ 5cm-es hosszabbító), a színt tudom változtatni kérésre. Az ékszerek tisztítása nedves kendővel ajánlott. A KOSÁRBA TÉTEL ÉS AZ UTALÁS MEGÉRKEZÉSE UTÁN 1-2 napon belül TUDOM POSTÁZNI az ékszereket.
Az ékszerekre 2 év garanciát vállalok (bár eddig semmi probléma nem merült még fel), ha az el-és visszajuttatásról gondoskodsz.

A festményeknél a postázás akár több nap is lehet, speciális dobozban buborékfóliába tekerve küldöm, akasztóval felszerelve, de ezt elkerülendő, ha lehetséges, a budapesti vagy alsóörsi személyes átvételt előnyben részesítem.
Akció! 27.000 Ft feletti vásárlásnál és előre utalásnál ingyenes postázás!
Lehet, hogy az áraim drágának tűnnek, de többször voltak képeim galériában, és ekkor többszörös áron kínálták őket. Tehát amit én 50.000-ért adtam volna, az ott 150.000 Ft körül volt kiállítva. Ezt elkerülendő teszem most fel őket a Meskára, hogy elérhető áron legyen bárkinek.

Több üvegékszer vásárlása esetén ajánlom a postán maradó opciót, mert a posta csak egy bizonyos csomagméretig tudja a levélként kezelni a csomagokat. Ilyenkor a levelet elsőbbségivel adom fel, és másnapra általában megérkezik a postára.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 795 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 795 Ft 920 Ft
Postai küldemény utánvéttel 2 500 Ft 2 500 Ft
Postán maradó (elsőbbségi, ajánlott) előre utalással 600 Ft 600 Ft

Négy mezeivirág a pipacsmezőben - üvegékszer medál és fülbevaló szett alkotója: ChillArt

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek