Ezen a bögrén óvónéniknek terveztem a rajzokat és a feliratot. - Óvónéni mesét olvas, - sétál a gyerekekkel, - "A legkedvesebb óvónéni...

kézműves termék, készítette: tunderkert67
anyaga: agyag, földfesték, máz
technika: kerámia

Mesélő bögre: Az óvónéni

Mesélő bögre: Az óvónéni leírása

Ezen a bögrén óvónéniknek terveztem a rajzokat és a feliratot.
- Óvónéni mesét olvas,
- sétál a gyerekekkel,
- "A legkedvesebb óvónéni"
Kézzel korongozom és a rajzokat is kézzel karcolom bele.Azok a rajzok vannak a bögrén, amit a jobb oldali képeken lehet látni.Kisebb eltérések lehetnek az egyes bögréken. Szárítom, égetem, mázazom és újra égetem 980 fokon.
A bögrék ólommentes mázzal készülnek, ezért mindennapos használatra alkalmasak. Mérete: kb 3 dl.

óvó néni

Mesélő bögre: Az óvónéni jellemzői

kézműves termék, készítette: tunderkert67
összetevő

technika

színek

típus
fizikai

termékkód
3687746

feltöltve
2020. június 30.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mesélő bögre: Az óvónéni szállítása

Személyesen Mezőkövesden naponta, Füzesabonyban vasárnaponként, Egerben iskolai napokon vehető át.
Ha van a közeledben MPL csomagautomata, oda tudom küldeni. Más csomagautomatába nem szállít a posta. Lejjebb találod a lehetőségeket, és árakat.
Törékeny díjat nem érdemes igénybe venni, jól be tudom csomagolni.
A termékeimért garanciát vállalok.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 750 Ft 1 950 Ft
MPL csomagautomata 890 Ft 890 Ft
Postán maradó 1 napos határidő 1 500 Ft 1 500 Ft
Házhoz menő 1 napos határidő 1 790 Ft 1 790 Ft

Mesélő bögre: Az óvónéni alkotója: tunderkert67

tunderkert67
Már kisgyermekként elbűvölt az agyag, formálhatóságával, hasznosíthatóságával, az edények egyediségükkel, számtalan forma és minta variációikkal. Boldog vagyok mert megadatott nekem hogy agyaggal dolgozhassak. Szívesen használom is a belőle készült edényeket, de készíteni még nagyobb öröm. Elvégeztem egy fazekas iskolát, ahol rengeteg mindent tanultunk,de azt hiszem soha sem fogok mindent tudni erről a csodálatos mesterségről.
Munkáimba szívesen beleszövöm a számomra fontos dolgokat, a szeretetet, hitet, család szeretetet.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek