Névre szóló sajttál kézműves fatál egyedi kínáló fatál előételhez

Kedves Látogató! Az általam árult fatálakat, fatáblákat mindet személyesen készítem. Akácfával dolgozom, aminek a tartóssága évtizede...

kézműves termék, készítette: Plasticineworld80
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: akácfa
technika: fotó, grafika, rajz, illusztráció, famegmunkálás

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Névre szóló sajttál kézműves fatál egyedi kínáló fatál előételhez

Névre szóló sajttál kézműves fatál egyedi kínáló fatál előételhez leírása

Kedves Látogató!

Az általam árult fatálakat, fatáblákat mindet személyesen készítem. Akácfával dolgozom, aminek a tartóssága évtizedekben mérhető. Ezek a vastag fatálak, táblák már önmagukban is jól mutatnak a gondos előkészítés, csiszolás, ápolás után, de igyekszem mindegyiknek plusz egyéniséget adni.

Ezt a sajttálat akár saját mintával, céglogóval is kérheted. A képen látható felirat nem kérhető, illusztráció csak. Ha elküldöd a képet emailben, az elkészítés után visszaküldöm hogy fog kinézni. A minták, mivel nem gravír technikával készülnek, az ezen a táblán is látható vintage, patinás stílust képviselik. Ha fényképet szeretnél a táblára, kérlek vedd figyelembe, hogy a tónusoktól függően változik az élessége miután átvittem a fára.

Ez a tál alapvetően benti használatra készült, tehát ne tárold a kertben, ahol eső érheti. Mivel étellel érintkezik, speciális olajjal kezelem, de nem lakkozom, és a szavatosságának a növelése érdekében van a gondos tárolásra szükség. Tisztítása kézzel, langyos vízzel, puha szivaccsal történik. Élettartamát tovább növelheted a vágódeszkákhoz használt olajjal való kezeléssel. Ez évente 1-2 alkalommal elgendő is.

A tálak mérete, alakja a képen láthatótól eltérhet, hiszen mindegyik darab kicsit más-és más. Igyekszem a fa mintázatát is figyelembe véve alakítani a tálak széleit, hogy a lehető legjobb minőségű, és legjobb kinézetű legyen a tál. A hosszuk nagyjából 30 cm, a szélességük 15-19 cm közötti, vastagságuk kb. 2 cm, amiből nagyjából 1 cm a mélyedés mélysége. A tálak súlya 0,6-1 kg között van.

Több darab rendelése esetén a szállítási díjat le kell egyeztetnünk, nincs módomban előre megadni pontosan, mert a súlytól függ többek között.

Válogass kedvedre további tálaim között is, ha ez tetszik!

Üdvözlettel:
FaTál
Judit

Névre szóló sajttál kézműves fatál egyedi kínáló fatál előételhez jellemzői

kézműves termék, készítette: Plasticineworld80
összetevő

színek

személyre szabható
egyedi felirat tudok rá készíteni, akár céges logót is

típus
fizikai

ajándék nekik

termékkód
3779316

feltöltve
2020. július 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Névre szóló sajttál kézműves fatál egyedi kínáló fatál előételhez szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 700 Ft 1 700 Ft

Névre szóló sajttál kézműves fatál egyedi kínáló fatál előételhez alkotója: Plasticineworld80

Plasticineworld80
A FaTál története

Néhány évvel ezelőtt kezdtem fával, elsősorban kezeletlen akácfával foglalkozni. Egy darabig csak saját felhasználásra, a telkünk díszítésére, kerítés készítésre használtam. Aztán egy nap megfogant bennem a gondolat: mivel nagyon tetszettek a fatálak, sajttálak, és minden más fából készült díszek, viszont úgy gondoltam, hogy vagy túl drágák, vagy pedig silány minőségű fából készítik őket, ráadásul nem is időtállók, ezért megpróbálkozom én magam elkészíteni ezeket a tálakat. Persze az ötlettől hosszú út vezetett a tényleges megvalósításig. Sok mindent kellett megtanulnom, volt, aminek legalább tízszer futottam neki, mire meglett a megfelelő technika, de megérte. Hiszen valami szépet, valami tartósat, valami egyedit tudok létrehozni. Mindig izgalmas, mikor a fatelepről kigurulok a 180-200 cm-es szélezetlen akácfával, és tudom, hogy mire végzek vele, valami teljesen új dolog lesz belőle. Gondoskodással életre keltem a fát. Főként fatálakat, nasis tálakat, sajttálakat, és egyedi fatáblákat készítek. A fatáblák alkalmasak kinti használatra is, vízlepergető lakkal vannak bevonva, így a szavatosságuk kinti körülmények között is hosszú idő. A tálakat speciális olajjal kezelem, ami alkalmas az étellel való érintkezésre. Ezeket félévente érdemes az Ikeában kapható vágódeszka olajjal átkenni, ezzel tudjuk növelni a szavatosságukat. Mindegyikre tudok egyedi mintát rakni, a képeim között megtalálható, hogy ezek milyen stílusúak. Mivel nem gravírozással, hanem más technikával készítem őket, ezért a minták vintage stílusúnak minősülnek leginkább. Kérdés esetén keressenek bizalommal, szívesen válaszolok!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek