Egyedi Kézzel szobrászolt fa dombormű , falikép/relief" KISLÁNY VIRÁGGAL"

Teljes egészében kézzel szobrászolt fa dombormű.Ezen a képen,egy szerethető kislány látható.Méretei:26cmx15cm,vastagsága1.5cm Általában...

kézműves termék, készítette: Zumpalumpa
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: fa, felületkezelő anyagok
technika: famegmunkálás, szobrászat

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Egyedi Kézzel szobrászolt fa dombormű , falikép/relief" KISLÁNY VIRÁGGAL"

Egyedi Kézzel szobrászolt fa dombormű , falikép/relief" KISLÁNY VIRÁGGAL" leírása

Teljes egészében kézzel szobrászolt fa dombormű.Ezen a képen,egy szerethető kislány látható.Méretei:26cmx15cm,vastagsága1.5cm Általában az állatábrázolás - leginkább természetes környezetében- jellemző rám, de vannak kivételek, mint ez a kép is. Felületkezelt , új állapotú, ajándékba is ajánlom!

Egyedi Kézzel szobrászolt fa dombormű , falikép/relief" KISLÁNY VIRÁGGAL" jellemzői

kézműves termék, készítette: Zumpalumpa

típus
fizikai

termékkód
3295747

feltöltve
2020. július 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Egyedi Kézzel szobrászolt fa dombormű , falikép/relief" KISLÁNY VIRÁGGAL" szállítása

Személyes átvétel, postai DPD csomagküldő szolgálattal megadott címre 1200 ft

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft

Egyedi Kézzel szobrászolt fa dombormű , falikép/relief" KISLÁNY VIRÁGGAL" alkotója: Zumpalumpa

Zumpalumpa
Köszöntelek! Köszönöm, hogy érdeklődtél a munkáim iránt! Magamról pár szót mondanék.... Az élővilág, a természet szeretete, tisztelete egész életemet végigkíséri. Vidéken nőttem fel, a napfény városához/Szegedhez/ közel eső faluban. Sokat tartózkodtam a szabadban, és szinte mindig körülvettek az állataink. Az életem szerves részévé vált ez a közeg, és most is akkor vagyok önmagam, ha mellettem lehetnek kedvenceink... Iskoláimat Szegeden, majd Pécsett, Kaposváron és Budapesten végeztem. Nagy kíváncsiság van bennem a miértekre, ezért a tudomány, az állatorvoslás is az életem részévé vált. Próbálom kicsi gyermek korom óta, a festészetben, szobrászatban visszaadni, visszatükrözni azt a lemásolhatatlant, amit e varázslatos világ megmutat magából. Olajfestményeket vászonra és fa domborműveket készítek. A fa az a csodálatos anyag, amivel ha egyszer elkezdünk dolgozni, soha nem tudjuk letenni... Mindig hiányozni fog az illata,tapintása. Szívemben melegséget érzek, amíg a természetet, állatokat festhetem, szobrászolhatom. Ha másnak is örömet szerezhetek az alkotásaimmal, már megérte!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek