Ajándék az érzékeknek! Illatos pörkölt kávészemekkel csábító asztali dekoráció kávérajongóknak. A konyha dísze, amely a reggeli kávé "i...

kézműves termék, készítette: blkati
rendelésre készül, elkészítési idő: ~3 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: kávé, porcelán, kenderzsineg, szatén, gyöngy
technika: mindenmás

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Reggeli üdvözlet kávérajongóknak

Reggeli üdvözlet kávérajongóknak leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Ajándék az érzékeknek! Illatos pörkölt kávészemekkel csábító asztali dekoráció kávérajongóknak. A konyha dísze, amely a reggeli kávé "inhalálás" előtt már friss kávéillattal fogad. Kb. 25 cm magas, kapucsínós csészében, kenderzsineggel, pöttyös szatén szalaggal, selyemzsinórral és egy csipetnyi gyönggyel megbolondítva. Születésnapra, névnapra ajánlom.

Reggeli üdvözlet kávérajongóknak jellemzői

kézműves termék, készítette: blkati

technika

színek

típus
fizikai

termékkód
3690264

feltöltve
2020. július 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Reggeli üdvözlet kávérajongóknak szállítása

Az üdvözlőkártyákat légpárnás tasakba, a képeket,különösen ha üvegesek ütésállóan csomagolom. A képeket, tárgyakat kérheted keret nélkül is, a súlya és a szállítási költség ennek megfelelően csökkenhet.
Ha a termék raktáron van az utalás megérkezése után azonnal szállítok. Ha el kell készítenem, a bonyolultságától függően pár nap türelmet kérek, de mindezt a kapcsolatfelvétel során egyeztetjük.
Előre utalásnál a postaköltséget is számítsd hozzá.
A táblázatban megadott egy termék szállítási díjszabása tájékoztató jellegű, üdvözlőkártyáknál általában 100 g súlyra vonatkozik.
A képek, ládikák, egyéb termékek ára a súlyától és a csomagolás méretétől függően a postai díjszabásnak megfelelően alakul. Kapcsolatfelvételkor egyeztetjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 975 Ft 1 975 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 2 175 Ft 2 175 Ft
Postán maradó 1 525 Ft 1 525 Ft
PostaPont 1 525 Ft 1 525 Ft

Reggeli üdvözlet kávérajongóknak alkotója: blkati

blkati
Több évtizedes gyógypedagógus - alkotó múlttal vágtam bele régi álmom megvalósításába: alkotni, alkotni, alkotni! Számomra földöntúli öröm az alkotás, tökéletes kikapcsolódás, igazi flow élmény. Olyan energiával tölt fel, hogy éjjel elfelejtek lefeküdni. :) Nagyon motiválnak a lelkes vásárlói visszajelzések is, mikor beszámolnak róla, hogy az alkotásaim mekkora örömet okoztak.

Szeretek senki által nem járt utakon járni, úttörő lenni új technikák, eljárások kipróbálásában. Több területen is különlegességnek számítanak Magyarországon azok a formabontó megoldásokat, amiket kínálok pénzajándék, édesség és ital átadására.

Ha a kínos feszengés helyett stílusosan akarod átadni a pénzajándékod, válaszd selymes fényű, elegáns papírtortáimat! Velük viccessé, egyedivé, feltűnést keltővé teheted a pénzajándék, a nászajándék átadását. Nem sikkad el a szokványos átadási formák közt, és abban is biztos lehetsz, hogy a te ajándékodra évek múlva is emlékezni fognak.

Ha fáj a szíved, hogy a vagyont érő élővirág csokor pár nap múltán a kukában landol és csak egy fotó marad utána, akkor válaszd krepp papírból készülő örök csokraimat! Igazi kuriózumok! Magyarországon még nem ismert különlegességük abban áll, hogy a virágkelyheket magam készítem, és bennük rejtem el az átadásra szánt csokit: Raffaellot, Ferrerot, konyakos meggyet, ami egy mozdulattal eltávolítható, miközben a virág épségben megmarad, és a csokor örök emlékként őrzi az ünnep hangulatát. A csokorba a pénzajándékodat is el tudom rejteni. Mintegy 60 féle színárnyalatból válogathatsz.

Lebilincsel a quilling (papírcsík feltekerése) technika egyszerűsége, ahogy általa néhány alapforma variálásával, de egy elképesztő színárnyalat gazdagsággal faliképeket, ajándéktárgyakat, képeslapokat lehet készíteni tradicionális ünnepi, családi alkalmakra.
Születésnapra, névnapra, anyák napjára, ovis, általános iskolai ballagásra, diplomaátadóra, esküvőre szülőköszöntő ajándékként, pedagógusoknak, óvónéniknek búcsúzóul, keresztelőre, babaköszöntőre, gyereknapra - számtalan alkalomra van ötletem belőlük. A világon elsőként használtam fel ezt a technikát a hagyományos magyar mézeskalács forma tradícionális díszítésére és a magyar hagyományok újfajta, időtálló megőrzésére.

Nemrégiben szerettem bele a glitteres dekorgumiba, mint alapanyagba. Elképesztő változatosságú, szín és formavilágú karácsonyfadíszt készítek belőle.

A selymes fényű szatén, organza szalagok színorgiájából és a papír házasságából babaszoba függődíszek, forgók öltenek testet a babaszobád díszítéséhez, igazodva az elképzelt színvilágához. Fotózási kellékként is keresettek.

Számomra alapvető dolog a szép kivitel, ehhez elengedhetetlen a minőségi alapanyag, ezért használok gyöngyházfényű alapkartonokat. Sejtelmes csillogása, selymes fénye elegáns megjelenést kölcsönöz az ajándékoknak és azt sugallja: fontos vagy nekem!

Valósítsuk meg együtt az álmainkat! Az itt látható alkotásaim csak ötletadók, hiszen minden munkám személyre szabott, egyedi darab, egy megvalósult álom, a megrendelő igénye alapján jött létre. Ha az a szándékod, hogy kifejezd, milyen különleges helyet foglal el a szívedben az, akinek szánod, a legjobb úton jársz velük, hisz a kezem alól sosem került ki két egyforma, és nem is fog, még az utánrendelt darabokon is változtatok. Kérlek, engedd meg nekem ezt az alkotói szabadságot!

Kívánom, hogy te is leld örömöd a választásodban!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek