MAZDA emblémával díszített vizes pohár ( 0,3 l )  -  - Meska.hu
MAZDA emblémával díszített vizes pohár ( 0,3 l )  -  - Meska.hu
IDEÁLIS AJÁNDÉK A MÁRKA RAJONGÓINAK - HA NEM TALÁLSZ EZZEL AZ EMBLÉMÁVAL OLYAN SZETTET AMIT MÁS TERMÉKÜNKNÉL LÁTTÁL ÍRJ ÉS ELKÉSZÍTJÜK NEKED . EGYEDI FOTÓVAL ( pl . saját autó ) és szöveggel is eltudjuk készíteni . Az általunk készített termékeknél, mivel teljesen speciális eljárással készül az emblémák és képek széle egybe olvad az alappal- így nem kivehető és nem válik le . Termékeink az EREDETI ÁLTALUNK KIFEJLESZTETT egyedi kézműves technikával készült !!- melyet a Magyar Alkotóművészeti Közhasznú Nonprofit Kft ( MANK ) is elismerte . Minden termékünkre garanciát vállalunk . HASZNÁLATI UTASÍTÁS A külső bevonatnak köszönhetően nem csak dísztárgy, hanem használati tárgy is. Ám a mosogatógépes tisztítást és hosszas áztatást nem bírja. Mikróban nem használható Alkoholt és a hűtést bírja .
Összetevők

üveg , festék


Ára

/ 1 db


Termék elérhetősége

Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 2 munkanap


Termék típusa

Kézműves termék


Anyaga:

Technika

decoupage, transzfer és szalvétatechnika


Jellemző
egyedi, kézműves, névnap, születésnap, auto, mazda

Színek

fehér, kék


Termékkód

3540827

SZÁLLÍTÁSI GARANCIA :
Amennyiben csomagautomatába való szállítást választod , kérlek a vásárlásnál a megjegyzés rovatba vagy a kapott emailcímre küld el , hogy pontosan melyik automatába kéred a szállítást . FOXPOST esetében másnapi szállítást nem tudunk vállalni .
A termékeket gondos csomagolás után adjuk postára, a törés esélye gyakorlatilag nulla. Ha mégis előfordulna, akkor térítésmentesen 48 órán belül pótoljuk!
A csomagoláshoz leginkább környezetbarát újra hasznosított anyagokat használunk !


Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Hódmezővásárhely)
0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előrefizetéssel
3 260 Ft 3 260 Ft
GLS futár előre utalással
2 300 Ft 3 000 Ft
GLS futár utánvétel esetén
2 800 Ft 3 300 Ft
GLS pont vagy automata utánvétel(megj-be meilyik pontra )
2 000 Ft 2 000 Ft
GLS pont vagy automata előre utalás (megj.-be pontra )
1 600 Ft 1 600 Ft

Készítette

decorfantasy

decorfantasy

DECOR-FANTASY AHOL AZ ÁLMOD VALÓRA VÁLIK

5 (1673)

decorfantasy boltja  ›

Róla mondták

“Sógorom 80. szülinapjára kapja a Volvo-s készletet, nagy márkarajongó. Nekem így könnyebbség volt valami jót ajándékozni. Csak jót mondhatok: gyors kapcsolatfelvétel, kiváló árú, gyors szállítás, nagyon gondosan csomagolva.Csak így tovább! Üdv. B.G.”

vendeg363091

Egyedi rendeléseket is vállal

decorfantasy további termékei

Ezeket láttad már?
Hasonló termékek