Az anyag láttán azonnal párna huzat és gyermek táska varrása jutott eszembe. Aludni, pihenni, lustálkodni Mindenki szeret és valljuk be...

kézműves termék, készítette: Bildiko214
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: pamut vászon, zippzár
technika: varrás

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Párnahuzat kisebb Hölgyeknek

Párnahuzat kisebb Hölgyeknek leírása

Az anyag láttán azonnal párna huzat és gyermek táska varrása jutott eszembe.
Aludni, pihenni, lustálkodni Mindenki szeret és valljuk be, kell is!
Mennyivel jobban esik a Gyermeknek, ha egy szépséges párnát ölelhet át vagy bújhat hozzá plüss mackó vagy éppen Anya távollétében.
Nagy öröm volt elkészíteni és látni a végeredményt.
45x45cm -es egyedi párna huzat, amely Ikeás belsővel tehető teljessé.
Anyaga 100% pamut vászon, 40 fokban mosható, a hátoldalán vasalható.
Kérném rendeléskor írd meg, melyik huzatot postázzam.

Párnahuzat kisebb Hölgyeknek jellemzői

kézműves termék, készítette: Bildiko214
összetevő

technika

típus
fizikai

termékkód
3733420

feltöltve
2020. szeptember 16.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Párnahuzat kisebb Hölgyeknek szállítása

Személyes átvételre Budapesten, a III.kerületben vagy a Battyhány téren kerülhet sor.
Kérem figyelembe venni, hogy utánvéttel nem postázom a termékeimet.
Fizetni a mindenkori postai díjat kell, a légpárnás boríték és az ajándék tasak, amit adok hozzá, az én költségem.
Jelenleg levélküldemények esetében az árak: 500g-ig 590,-Ft, 2.000g-ig 1.290,-Ft, csomagként 1950,-Ft, valamint az elsőbbségi ajánlott ár jön még hozzá.
Kérném figyelembe venni, hogy pontos postaköltséget, csak a feladás után tudok ill. több termék vásárlása esetén a megadott ár csak irányadó, mindig a megrendelt termék számától és súlyától függ, ezeket természetesen jelezni fogom az üzenetek között itt vagy e-mailben.
A vásárlás után rögtön küldöm az utaláshoz szükséges adatokat.
Egyeztetésre mindig van lehetőség.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 590 Ft 1 950 Ft

Párnahuzat kisebb Hölgyeknek alkotója: Bildiko214

Bildiko214
Örülök, ha megtekinted a gyöngyékszereim és saját készítésű egyéb varrott, kötött vagy horgolt kézimunkáim, melyekkel bővítem a palettám.
Minden olyan dolog érdekel, ami kreatîv és megtanulható.
Szeretem a szalvéta technikát, öntöttünk már gyertyát a Fiaimmal, hamarosan a szappan főzés lesz a következő, amiben elmerülök.

Varrni és kötni még gimnazista koromban tanultam meg, mert szerettem, ha egyedi a saját és a családom ruhatára.
A beszerzett alapanyagok egyediek, remélem elnyerik azok tetszését is, akik megvásárolják majd.
Igyekszem a "NoWaste" jegyében is varrni bármilyen korosztálynak, hiszen mindannyiunk érdeke, feladata a környezetünk megóvása, ápolása.
Hiszek egy szebb, tisztább, boldogabb jövőben!

Gyöngyöt fűzni 2002-ben kezdtem el, gyermekekkel való közös nyaraláskor, de akkor még csak ismerkedtem.
Néhány évvel később, míg a kisebbik Fiam délutánonként játszott, én gyöngy karkötőket szőttem, majd egy-két mintát kipróbálva megtetszettek a bonyolutabb fűzések is.
Ma már gyöngyhímzéssel, sújtás technikával is készítek medált, fülbevalót, karkötőt, de szeretném a shibori alapokat is elsajátítani.
Komolyabban először saját használatra készítettem, majd mások bíztatására megvételre is.
Nagyszerű munkák láthatók a világhálón, de boldoggá tesz, ha a saját elképzeléseim fűzhetem.
Ha jön egy ötlet, de elkészítve mégsem nyeri el a tetszésem, lebontom, pihentetem addig, míg igazán úgy nem látom, tetszik amit a kezemben tartok.
Ettől is és azt gondolom a színvilágtól is egyedi lesz az elkészült termék, meg attól, hogy visszaadja a készítője hangulatát, amellyel létrehozta.
Engem a gyöngyök minősége és választéka is lenyűgöz, sokszor nehéz választanom, milyen színekkel dolgozzak, én árnyalat-párti vagyok.
Szeretek készletben gondolkodni, de természetesen a készlet darabjait is elkészítem Mindenkinek kedvére, akár más színeket felhasználva.
Ha éppen nincs készleten az adott ékszerhez gyöngyöm, kis türelmet kérnék a beszerzésig.
Köszönöm a figyelmet és a vásárlást.
Ildikó

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek